Talavera de la Reine GP Zaterdag   Onlangs bijgewerkt!


In Groep A kregen Vanluchene-vd Bogaart reeds in de openingsronde problemen en moesten de strijd verlaten.
Sanders-Kunas wonnen de reeks voor Hermans-Musset en Giraud-Haller wisten als derde binnen.
Brown-Millard werden verrassende vierde voor Bax-Stupelis die vijfde werden nadat ze met een inhaal beweging op Sanders-Kunnas een foutje maakten.

In Groep B waren het Brown-Chamberlain die in strakke lijnen de reeks wisten te winnen van de opzittende Dierckens-Bax.
Deze lieten na verschillende aanvallen op de leiders toch het verstand zege vieren en op safe te spelen om als tweede aan te komen.
Veldman-Janssens werden keuring derde, Willemsen-Rostingt vielen weg na een breuk in het achterwiel.
Ook de Cuche broertjes wisten na een tijd aan de leiding te hebben rijden de eindstreep helaas niet te halen !

Foto’s door Dries Dewitte klik HIER

Groep A
1. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
2. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
3. #4 : Valentin Giraud – Andreas Haller
4. #28 : Jake Brown – Millard Joe
5. #82 : Etienne Bax – Nicolas Musset
6. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
7. #24 : Joachim Reimann – Philipp Reimann
8. #32 : Gary Moulds – Kirwin Steven
9. #23 : George Kinge – Gray Lewis
10. #419 : Junior Verhelst – Nicky Debruyne
11. #94 : Debruyne Kelly – Mans Jens
12. #55 : Thomas Hamard – Simon Villaines
13. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
14. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart

Groep B
1. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
2. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
3. #5 : Julian Veldman – Glenn Janssens
4. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
5. #17 : Justin Keuben – Dion Rietman
6. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
7. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
8. #36 : Michael Hodges – Crahame Scott
9. #47 : Romaric Chanteloup – Josselyn Chanteloup
10. #31 : Jan Boukal – Pavel Boukal
11. #79 : Marquis Yohann – Levenes Theo
12. #111 : Daniel Willemsen – Luc Rostingt
13. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche