Super spannende reeksen zijspannen op de Ginste te Oostrozebeke   Onlangs bijgewerkt!


Met bijna 100 zijspannen werd in Oostrozebeke de zaterdag op gang geschoten, met spannende reeksen tot gevolg
We houden het beknopt bij de Finale’s vd dag, in de B klasse wonnen Glenn JANSSENS – Jens MANS voor Junior DECOUTER – Jens BLEYAERT en Sven VAN COLEN – Daen VALCKE.
In de A finale werd het spannend tot op de meet, Jan HENDRICKX – Eduard SOENENS wonnen voor de sterk terugkomende Gianni DHONDT – Glenn JANSSENS in de laatste paar ronden.
Sonny VANNIEUWENHUYZE – Birger BEERNAERT werden knap derde voor de broers VAN DAELE

Foto’s door Dries Dewitte
Jeugd, Dames en gemengd klik HIER

Groep A klik HIER
Groep B klik HIER

Foto’s door Rudy van Mol
Gemengd, Kids, Dames,
klik HIER
Groepen A & B klik HIER
Foto’s alle klasse door Patrick Vispoel KLIK HIER
Filmpje door Dries vind je hier op YOU TUBE
Alle uitslagen klik op LEES MEER

Zijspan Kids Dagtotaal
1 10 Tim LEFERINK – Kay VAN DEN BERG 3
2 5 Sam VELDMAN – Sem LEFERINK 5
3 95 Jan HENDRICKX – Niels HENDRICKX 5
4 14 Boyd VERHEES – Peer VERHEES 7
5 85 Winston DERKSEN – Ros VINCENT 10
6 111 Jaydee VAN ELS – Fayenn VAN ELS 12

Zijspan Gemengd Dagtotaal
1 94 Jens MANS – Kelly DEBRUYNE 3
2 35 Gaëlle STROO – Joey VALCKE 3
3 51 Kevin MERREEL – Tatiana VANPARYS 6
4 13 Bart VERBRUGGHE – Justien HUYS 9
5 70 Niki DE BRUYNE – Hanne BLOMME 11
6 194 Luc VERBRUGGHE – Carine SOENENS 11
7 34 Melvin WITHAAR – Eva VISSCHER 13
8 7 Celien PERSIJN – Tom VERBRUGGHE 19
9 74 Sandrino HUYSENTRUYT – Virgini WITTEBOL 19
10 93 Rudy VIANE – Sarah DUBUS 8
11 5 Laura MAENHOUT – Rutger GEEROLF 9

Zijspan Dames Dagtotaal
1 64 Julie VANDEVELDE – Debbie VANDEVELDE 2
2 21 Chloe DUPONT – Ibe AMPOORTER 4
3 73 Ellen BROECKEVELT – Nele BLOMME 6
4 19 Sharon DEKEYSER – Kelly DE CNUYDT 8
5 54 Edith DE LIJSER – Natascha VANEXEM 10
6 69 Rani VAN DE VIJVER – Virgini DUPONT 12
7 89 Kristel BOTTE – Linde COURTIJN 14
8 53 Ann VOET – Ann SEMINCK 16

Zijspan Mannen
Groep A Reeks
1 32 Sonny VANNIEUWENHUYZE – Birger BEERNAERT
2 70 Niki DE BRUYNE – Tony KRAMAR
3 114 Glenn JANSSENS – Jens MANS
4 23 Marvin VAN DAELE – Jason VAN DAELE
5 91 Han VAN HAL – Loreno HOESEN
6 9 Joeri VAN MALDEREN – Nzelo HOSTE
7 187 Sander LAURENS – Jason VAN NESTE
8 85 Rik DEPREZ – Geert DEVOLDRE
9 30 Jef VAN LOO – Cor VAN DER BYL
10 11 Johan ALLEWAERT – Michael VERBURGH
11 158 Joachim VUYLSTEKE – Andy DECEUNINCK
12 48 Damon INGELS – Robbe DE VEENE
13 151 Patrick VAN BEVER – Tjorven VAN PARYS
14 82 Petrus DE COCK – Christiaan GOOSSENS
15 55 Marnix DHONDT – Gianni DHONDT
16 56 Junior DECOUTER – Jens BLEYAERT
17 6 Jens MATTHYS – Mike ANDRIES
18 60 Sven ROELANDT – Jonas DE MEULENEIRE
19 132 Davy DE VLEESHOUWER – Gunther EMMAN
20 31 Dirk DESMET – Tom DESMET
21 38 Bjorn BUYS – Johan RAEMDONCK
22 16 Patrick NEYT – David VAN HERREWEGHE
23 51 Ruben VAN MOL – Kevin MERREEL
24 20 Kris CORNU – Jimmy LAUREYS

Groep B reeks
1 95 Jan HENDRICKX – Eduard SOENENS
2 1 Gianni DHONDT – Glenn JANSSENS
3 14 Cor DE LAAT – Lars DE LAAT
4 74 Stanley VERSTRAETE – Robin WILLE
5 35 Glenn DE SWARTE – Jurgen HUYSENTRUYT
6 73 Viktor BOONE – Mathieu VERBRUGGHE
7 21 Jeroen VISSCHER – Kenneth WILLEMS
8 12 Matthieu BATS – Didier BATS
9 25 Glenn DE SCHRIJVER – Yens DELMOTTE
10 93 Patrick RAMON – Rudy VIANE
11 69 Dany DECLOEDT – Sven VAN RECK
12 5 Mark VERBRUGGE – Basse VANCOLEN
13 99 Olaf VAN DOMMELEN – Sven VAN DOMMEL
14 56 Sven VAN COLEN – Daen VALCKE
15 171 Emiel GOEMAERE – Mathis LAREU
16 87 Chris PLETS – Willy PLETS
17 249 Stefaan BAELE – Jonas BAELE
18 194 Luc VERBRUGGHE – Peter VANCOLEN
19 71 Joeri LAMBRECHT – Joeroen CATELIN
20 54 Ronny QUESTROY – Gauthier QUESTROY
21 870 Andy DUBUS – Dylan DUBUS
22 53 Pascal STREMERSCH – Alesio DE NEVE
23 117 Steven DEPREZ – Bjorn SERPIETERS

B Finale
1 114 Glenn JANSSENS – Jens MANS
2 56 Junior DECOUTER – Jens BLEYAERT
3 56 Sven VAN COLEN – Daen VALCKE
4 13 Tom VERBRUGGHE – Bart VERBRUGGHE
5 151 Patrick VAN BEVER – Tjorven VAN PARYS
6 87 Chris PLETS – Willy PLETS
7 82 Petrus DE COCK – Christiaan GOOSSENS
8 99 Olaf VAN DOMMELEN – Sven VAN DOMMEL
9 55 Marnix DHONDT – Gianni DHONDT
10 171 Emiel GOEMAERE – Mathis LAREU
11 43 Danny VERSTRAELEN – Steve VERSTRAELE
12 71 Joeri LAMBRECHT – Joeroen CATELIN
13 6 Jens MATTHYS – Mike ANDRIES
14 249 Stefaan BAELE – Jonas BAELE
15 132 Davy DE VLEESHOUWER – Gunther EMMAN
16 194 Luc VERBRUGGHE – Peter VANCOLEN
17 60 Sven ROELANDT – Jonas DE MEULENEIRE
18 870 Andy DUBUS – Dylan DUBUS
19 38 Bjorn BUYS – Johan RAEMDONCK
20 54 Ronny QUESTROY – Gauthier QUESTROY
21 16 Patrick NEYT – David VAN HERREWEGHE
22 20 Kris CORNU – Jimmy LAUREYS
23 51 Ruben VAN MOL – Kevin MERREEL
24 117 Steven DEPREZ – Bjorn SERPIETERS

A Finale
1 95 Jan HENDRICKX – Eduard SOENENS 1
2 1 Gianni DHONDT – Glenn JANSSENS 2
3 32 Sonny VANNIEUWENHUYZE – Birger BEERNAERT 3
4 23 Marvin VAN DAELE – Jason VAN DAELE 4
5 70 Niki DE BRUYNE – Tony KRAMAR 5
6 74 Stanley VERSTRAETE – Robin WILLE 6
7 14 Cor DE LAAT – Lars DE LAAT 7
8 9 Joeri VAN MALDEREN – Nzelo HOSTE 8
9 91 Han VAN HAL – Loreno HOESEN 9
10 35 Glenn DE SWARTE – Jurgen HUYSENTRUYT 10
11 48 Damon INGELS – Robbe DE VEENE 11
12 73 Viktor BOONE – Mathieu VERBRUGGHE 12
13 85 Rik DEPREZ – Geert DEVOLDRE 13
14 21 Jeroen VISSCHER – Kenneth WILLEMS 14
15 30 Jef VAN LOO – Cor VAN DER BYL 15
16 93 Patrick RAMON – Rudy VIANE 16
17 12 Matthieu BATS – Didier BATS 17
18 11 Johan ALLEWAERT – Michael VERBURGH 18
19 25 Glenn DE SCHRIJVER – Yens DELMOTTE 19
20 187 Sander LAURENS – Jason VAN NESTE 20
21 158 Joachim VUYLSTEKE – Andy DECEUNINCK 21
22 5 Mark VERBRUGGE – Basse VANCOLEN 22