Spannende reeksen bij VMCF te Warsage


Dit weekend zakten we af naar het stoffige circuit van Warsage waar de federatie VMCF wedstrijd gaf.
Met maar liefst 16 zijspan teams gingen we van start!
Met spannende reeksen werd het publiek fel verwend tot de eindmeet.

Verslagjes net als de Uitslagen kan je lezen bij LEES MEER
Foto’s door Sofie Vaes klik HIERZO 

Tijdens de eerste reeks die er zeer gevaarlijk bij lag na het sproeien werd het overal glad en kregen een aantal teams de baan niet meester en schoven zij de kant in en tegen elkaar op. Maar al snel was te zien dat het zelfde vader en zoon team als vorig jaar hier te Warsage de overwinning nam nu ook de koppositie voor hun rekening namen; Steegmans – Steegmans met Corthouts – Vaes, Goeyvaerts – Martens en Poelmans – Raskin op de hielen!
Toch kwam er al snel al verandering in want Corthouts kwam zeer kortbij onze koplopers en het werd een waar duel tussen deze 2 teams!!!
Terwijl zij vochten voor de koppositie nam Poelmans – Raskin de 3de positie voor hun rekening en ze eindigde ook als 3 in reeks 1!!!
Ondertussen ik de B klasse kregen we te zien dat Merlier – Verburg de leiding namen maar dat was niet van lange duur want Francis – Fontaine, Tysmans – Hereygers en Vanerom – Van Gorp zaten hun mee op de hielen! En al snel werd de wedstrijd heel duidelijk; A’s 1. Steegmans – Steegmans, 2. Corthouts – Vaes 3. Poelmans – Raskin B’s 1. Francis-Fontaine 2. Merlier-Verburg 3. Vanerom-Van Gorp!!!
(Tekst Sofie Vaes)

Reeks 1
1 33 Steegmans-Steegmans Peter & Jarno
2 34 Corthouts Christian & Vaes Levi
3 19 Poelmans-Raskin Kenneth & Olivier
4 38 Goeyvaerts – Martens Stan & Ben
5 4 Coen-Van Roy Stefaan & Wim
6 31 Descheemaeker – Hoffmanns Luc & Marcel
7 35 Gommeren – Meeus Sepp & Danny
8 15 Deveux – Willems Olivier & Gunther
9 72 Fransis-Fontaine Erwin & Joeri
10 60 Merlier – Van Parijs Koen & Marino
11 335 Van Erom – Van Gorp Wesley en Ilse
12 27 Tysmans – Hereygers Timmy & Johan
13 115 Hereygers – Vrijsen Robert & Kevin
14 46 Goovaerts – Hereygers Werner & Kjell
15 171 Bockx – Van Buynder Sven & Dave
16 75 Van den Brande-De Borger Marc & Max

Reeks 2

Reeks 2 ging van start en opnieuw namen onze winnaars van vorig jaar Steegmans – Steegmans opnieuw de koppositie bij de A’s zeer snel opgevolgd door Poelmans-Raskin en Corthouts-Vaes!!!
Terwijl deze toppers weer een echte waar duel onder elkaar voerden zagen we bij de B’s Vanerom-Van Gorp de koplopers werden waar team Tysmans-Hereygers, Merlier-Verburg en Francis-Fontaine op volgenden ook hier werd het een stevig duel tussen de eerste 4!!!
Spanning en entertainment gegarandeerd!!!
Ondertussen bij de A’s werd er alweer snel duidelijkheid over wie hier over het circuit heerste en opnieuw werd dit team Steegmans – Steegmans, toch niet zonder het nodige zweet en tranen want ze hadden het niet gemakkelijk met de snelle en doorzettende concurrentie toppers Corthouts-Vaes en Poelmans-Raskin!!!
De strijd was gestreden en de wedstrijd zat erop het eind totaal was klaar en duidelijk team Steegmans – Steegmans nam opnieuw de overwinning mee naar huis!! Corthouts-Vaes moest het doen met een 2de positie en Poelmans-Raskin (na heel wat pech onderweg de afgelopen maanden) met een mooie 3de positie!!!
Bij de B’s zagen we na hard strijden en heel wat bloed zweet en tranen dat Tysmans-Hereygers de overwinning nam voor deze reeks gevolgd door Vanerom-Van Gorp die echt het onderste uit de kan gehaald hebben om hun 2de positie te bemachtigen en Francis-Fontaine!!!
Met deze resultaten werd de eindstand dan ook direct bepaald en zo kregen we als eindstand bij de B’s op 1. Francis-Fontaine 2. Tysmans-Hereygers 3. Vanerom-Van Gorp!!!

Mag ik alle winnende teams een dikke dikke proficiat wensen alsook alle andere teams dikke bravo om het harde circuit van warsage te trotseren!! En boven al mag ik team #335 Vanerom – Van Gorp een welverdiend proficiat wensen met hun uitstekende uithoudingsvermogen ookal ging het kaarsje bij onze vrouwelijke bakkeniste uit toch bleef deze dame gewoon doorzetten waar we toch wel ons petje voor af doen hier te Warsage!!! Bedankt voor de aangename wedstrijd dit weekend zijspan teams!!
Wij zien jullie volgend weekend terug, afspraak te vmcf @ Borgloon!!
(Tekst Sofie Vaes)

1 33 Steegmans-Steegmans Peter & Jarno
2 34 Corthouts Christian & Vaes Levi
3 19 Poelmans-Raskin Kenneth & Olivier
4 38 Goeyvaerts – Martens Stan & Ben
5 31 Descheemaeker – Hoffmanns Luc & Marcel
6 35 Gommeren – Meeus Sepp & Danny
7 15 Deveux – Willems Olivier & Gunther
8 4 Coen-Van Roy Stefaan & Wim
9 27 Tysmans – Hereygers Timmy & Johan
10 335 Van Erom – Van Gorp Wesley en Ilse
11 72 Fransis-Fontaine Erwin & Joeri
12 60 Merlier – Van Parijs Koen & Marino
13 75 Van den Brande-De Borger Marc & Max
14 46 Goovaerts – Hereygers Werner & Kjell
15 115 Hereygers – Vrijsen Robert & Kevin
16 171 Bockx – Van Buynder Sven & Dave

Dagtotaal A
1 33 Steegmans-Steegmans Peter & Jarno 56
2 34 Corthouts Christian & Vaes Levi 50
3 19 Poelmans-Raskin Kenneth & Olivier 46
4 38 Goeyvaerts – Martens Stan & Ben 42
5 31 Descheemaeker – Hoffmanns Luc & Marcel 37
6 35 Gommeren – Meeus Sepp & Danny 35
7 4 Coen-Van Roy Stefaan & Wim 35
8 15 Deveux – Willems Olivier & Gunther 33
9 75 Van den Brande-De Borger Marc & Max 30

Dagtotaal B
1 72 Fransis-Fontaine Erwin & Joeri 51
2 27 Tysmans – Hereygers Timmy & Johan 49
3 335 Van Erom – Van Gorp Wesley en Ilse 48
4 60 Merlier – Van Parijs Koen & Marino 46
5 46 Goovaerts – Hereygers Werner & Kjell 37
6 115 Hereygers – Vrijsen Robert & Kevin 37
7 171 Bockx – Van Buynder Sven & Dave 34