Soetaert-Dhondt winnaar in Galmaarden


In Galmaarden 12 teams aan het werk afgelopen zondag, in de eerste reeks gingen de eerste vier teams wiel in wiel elke ronden in.
Met Soetaert-Dhondt als winnaars van die eerste reeks met B rijders valcke-De Veene als knap tweede.
Dierckens-Valcke lagen de laatste ronden in strijd met Siongers-Sabbe maar deze kwamen ten val met een overhoopte poging om plek die in te palmen !!
Reeks twee waren het uitvallers van de eerste reeks die wonnnen, metname Delmotte-Verbrugghe die met de kopppeling problemen kregen in die reeks !
Snelstarters en lang aan de leiding Demeulemeester-Dhondt die nu knap tweede werden als B rijders, ook zij vielen uit in reeks één !!
Valcke-De Veene wonnen reeks één maar vielen uit in reeks twee en zodoende kreeg Van Troys-Dinneweth de overwinning toe geworpen voor Ampe-Hoste en Huysentruyt-Wittebol die mee podium op mochten.

Foto’s door Patrick Vispoel klikt u HIER

Reeks 1
1 2 Bert SOETAERT – Gianni DHONDT
2 56 Daen VALCKE – Robbe DE VEENE
3 14 Kenneth DIERCKENS – Joey VALCKE
4 81 Bjorn DE SCHUYTER – Sam VAN MOER
5 4 Ruben GALLE – Stijn DE VYLDER
6 44 Sven SIONGERS – Dagwin SABBE
7 86 Colleen VAN TROYS – Simon DINNEWETH
8 74 Sandrino HUYSENTRUYT – Francis WITTEBOL
9 99 Jan AMPE – Nzelo HOSTE
10 54 Claude MAERTENS – Geoffrey SAROT
11 25 Yens DELMOTTE – Tom VERBUGGHE
12 70 Arne DE MEULEMEESTER – Michaël DHON

1 25 Yens DELMOTTE – Tom VERBUGGHE
2 70 Arne DE MEULEMEESTER – Michaël DHON
3 14 Kenneth DIERCKENS – Joey VALCKE
4 4 Ruben GALLE – Stijn DE VYLDER
5 2 Bert SOETAERT – Gianni DHONDT
6 44 Sven SIONGERS – Dagwin SABBE
7 99 Jan AMPE – Nzelo HOSTE
8 86 Colleen VAN TROYS – Simon DINNEWETH
9 74 Sandrino HUYSENTRUYT – Francis WITTEBOL
10 54 Claude MAERTENS – Geoffrey SAROT
11 81 Bjorn DE SCHUYTER – Sam VAN MOER
12 56 Daen VALCKE – Robbe DE VEENE

1 2 Bert SOETAERT – Gianni DHONDT 6
2 14 Kenneth DIERCKENS – Joey VALCKE 6
3 4 Ruben GALLE – Stijn DE VYLDER 9
4 44 Sven SIONGERS – Dagwin SABBE 12
5 25 Yens DELMOTTE – Tom VERBUGGHE 12

1 86 Colleen VAN TROYS – Simon DINNEWETH 15
2 99 Jan AMPE – Nzelo HOSTE 16
3 74 Sandrino HUYSENTRUYT – Francis WITTEBOL 17
4 81 Bjorn DE SCHUYTER – Sam VAN MOER 15
5 54 Claude MAERTENS – Geoffrey SAROT 20
6 70 Arne DE MEULEMEESTER – Michaël DHON 102
7 56 Daen VALCKE – Robbe DE VEENE 102