Roggenburg zondag Update’s


In Roggenburg waren Bax-Stupelis weerom een maatje te sterk, middels dubbele reekszege schreven ze ook deze GP op hun naam.
Hermans-Musset worden tweede en hadden problemen in de eerste reeks met de versnellingen, Vanluchene-Vd Bogaart worden derde in deze GP.

Foto’s door Dries Dewitte klik HIERZO
Filmpje door Dries klik hier op YOU TUBE

In eerste zagen we Vanluchene-vd Bogaart als leiders doorkomen na 1 ronde maar ook de val van oa Dierckens-Bax die meteen een einde aan hun dag maakten
Maar na drie ronden wisten Bax-Stupelis de leiding in handen te nemen voor Vanluchene-vd Bogaart en Hermans-Musset.
De twee Brouwn’s bleven mooi in elkaar buurt voor plaats vier en vijf.
Hermans-Musset zaten in ronde zeven op het wiel van Vanluchene-vd Bogaart en slaagde er ook in om deze voorbij te gaan.
Maar in de voorlaatse ronden vochten Vanluchene-vd Bogaart terug en namen plek twee weer in, Bax-Stupelis konden nog een reeks zege bij op de lijst zetten.

Reeks 1
1. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
2. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
3. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
4. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
5. #28 : Jake Brown – Millard Joe
6. #8 : Brett Wilkinson – Humphrey Ryan
7. #19 : Marco Heinzer – Ruedi Betschart
8. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
9. #111 : Daniel Willemsen – Andreas Haller
10. #5 : Julian Veldman – Glenn Janssens
11. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
12. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
13. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
14. #23 : George Kinge – Gray Lewis
15. #32 : Gary Moulds – ANTHONY Brian
16. #21 : Pavel Hroch – Martin Hroch
17. #333 : PUDLO Lukáš – VITOŇ Radek
18. #55 : Thomas Hamard – Simon Villaines
19. #97 : PRÜMMER Tim – LANGE Tobias
20. #110 : Wisselink Sven – SLOOT Bart
21. #77 : Sieber Christian – Klooz Michael
22. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
23. #17 : Justin Keuben – WÄLTI Simon
24. #52 : David Bolliger – Meinrad Schelbert
25. #50 : Fabian Hofman – Cornelio Dorig
26. #35 : Dylan Boussy – DE SCHACHT Steve
27. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
28. #181 : LASAGNA Ivo – LASAGNA Ivan
29. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
30. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
Reeks 2
Brown-Millard namen de kopstart van de tweede reeks voor hun rekening voor Bax-Stupelis maar die namen al snel de leiding over.
Hermans-Musset op plaats twee dan voor Brown-Millard en Brown-Chamberlain op plaats vier zochten de aanval uit op Brown-Millard te passeren, zo ook gebeurde.
Vanluchene-Van Den Bogaart gingen nu op hun beurt naar Brown-Millard opzoek en meteen ook voorbij en nu werd koers naar het andere team Brown-Chamberlain gezet.
Brown-Millard van plaats één naar plaats zes op het einde van de rit want ook Varik-Daiders zagen ze nog langszij komen.
Dierckens-Bax kregen startverbod om medische redenen voor de tweede reeks door hun val van de eerste reeks !!

1. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
2. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
3. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
4. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
5. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
6. #28 : Jake Brown – Millard Joe
7. #19 : Marco Heinzer – Ruedi Betschart
8. #8 : Brett Wilkinson – Humphrey Ryan
9. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
10. #111 : Daniel Willemsen – Andreas Haller
11. #181 : LASAGNA Ivo – LASAGNA Ivan
12. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
13. #32 : Gary Moulds – ANTHONY Brian
14. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
15. #17 : Justin Keuben – WÄLTI Simon
16. #21 : Pavel Hroch – Martin Hroch
17. #50 : Fabian Hofman – Cornelio Dorig
18. #110 : Wisselink Sven – SLOOT Bart
19. #77 : Sieber Christian – Klooz Michael
20. #100 : Foden Dan – Bijenhof Roy
21. #97 : PRÜMMER Tim – LANGE Tobias
22. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
23. #5 : Julian Veldman – Glenn Janssens
24. #333 : PUDLO Lukáš – VITOŇ Radek
25. #55 : Thomas Hamard – Simon Villaines
26. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
27. #23 : George Kinge – Gray Lewis
28. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
29. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
30. #31 : Jan Boukal – Pavel Boukal
Dagtotaal
1. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis 50′”
2. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset 42′”
3. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart 40′”
4. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain 38′”
5. #28 : Jake Brown – Millard Joe 31′”
6. #19 : Marco Heinzer – Ruedi Betschart 28′”
7. #8 : Brett Wilkinson – Humphrey Ryan 28′”
8. #111 : Daniel Willemsen – Andreas Haller 23′”
9. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal 22′”
10. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien 21′”
11. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche 17′”
12. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders 16′”
13. #32 : Gary Moulds – ANTHONY Brian 14′”
14. #5 : Julian Veldman – Glenn Janssens 11′”
15. #181 : LASAGNA Ivo – LASAGNA Ivan 10′”
16. #21 : Pavel Hroch – Martin Hroch 10′”
17. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas 8′”
18. #23 : George Kinge – Gray Lewis 7′”
19. #17 : Justin Keuben -WÄLTI Simon 6′”
20. #50 : Fabian Hofman – Cornelio Dorig 4′”
21. #333 : PUDLO Lukáš – VITOŇ Radek 4′”
22. #110 : Wisselink Sven – SLOOT Bart 4′”
23. #55 : Thomas Hamard – Simon Villaines 3′”
24. #77 : Sieber Christian – Klooz Michael 2′”
25. #97 : PRÜMMER Tim – LANGE Tobias 2′”
26. #100 : Foden Dan – Bijenhof Roy 1′”

Voorlopige stand na Roggenburg door Chris Helm

1 82 Bax / Stupelis 489
2 1 Vanluchene / v.den. Bogaart 418
3 2 Hermans / Musset 372
4 10 Dierckens / Bax 330
5 888 Brown / J.Chamberlain 320
6 7 Varik / L.Daiders 256
7 9 Sanders / Kunnas 252
8 18 Compalati / Chopin 220
9 4 Giraud / Haller 185
10 28 J.Brown / Millard 182
11 111 Willemsen / Rostingt 163
12 16 Santermans / Beleckas 153
13 14 v.Werven / Beunk 152
14 5 Veldman / G.Janssens 144
15 23 Kinge / L.Gray 131
16 17 J.Keuben / Rietman 125
17 22 Cuche / Cuche 119
18 19 Heinzer / Betschart 88
19 38 Kolenchik / Hejhal 69
20 8 Wilkinson / Humphrey 65
21 21 Hroch / Hroch 59
22 98 Kops / Lambrechts 55
23 911 Peter / Zatloukal 49
24 31 Boukal / Boukal 36
25 30 Pozzi / Walti 32
26 36 Hodges / Grahame 25
27 176 Janecke / Bothur 24
28 26 Normak / Kasesalu 23
29 99 v.de Lagemaat / v.Hal 21
30 32 G.Moulds / Kirwin 20
31 49 Reesna / Tourbier 20
32 101 Cerny / Musil 19
33 151 Gordejev / Kivaste 18
34 46 Blank / Ravera 18
35 90 Diblik / Gabor 16
36 24 Reimann / Reimann 13
37 55 Hamard / Villaines 13
38 333 Pudlo / Vito’n 13
39 53 Jegorovs / Jegorovs 12
40 72 Mulders / v.de Wiel 12
41 199 Rodionov / Lina 11
42 45 Baltusis / Natka 11
43 47 Chanteloup / Chanteloup 11
44 181 Lasagna / Lasagna 10
45 419 Verhelst / Debruyne 9
46 116 Bouquet / Manach 8
47 777 Glushchenko / Hlushchenko 8
48 110 Wisselink / Sloot 7
49 25 M.Keuben / de Laat 6
50 122 Zhyvutski / Zhyvutski 6
51 94 Debruyne / Mans 6
52 50 Hofmann / Strauss 6
53 51 Poldsaar / Talf 5
54 354 Mueller / Hofmeier 3
55 418 Weijers / v.der Putten 3
56 145 Lindgren / Tynnila 3
57 100 Foden / Bijenhof 3
58 97 Prummer / Lange 3
59 35 Boussy / Tourbier 2
60 121 Engelbrecht / Karnatz 2
61 252 Mokrik / Taal 2
62 133 Jankauskas / Zaliauskas 2
63 77 Sieber / Klooz 2
64 79 Marquis / Levenes 1
65 114 Osbaldiston / Cooper 1