Reeds op zaterdag mooie wedstrijden in Bessenbach


Met 45 zijpsannen die aan de tafel passerde de best bezochte dit jaar in Bessenbach.
In groep A zagen we Bax-Stupelis winnen nadat ze de leiding van Keuben-Roes hadden overgenomen.
Varik-Daiders hadden dan weer ronden lang nodig om plaats twee over te nemen van een sterk rijdende Keuben-Roes.
Knap hoe Keuben-Roes hier ronde reden naar een knappe derde plek, achter Varik-Daiders en winnaars Bax-Stupelis.
Groep B waren het snel starters Dierckens-Bax die vanaf de eerste meters hun wedstrijd mooi indeelde zonder een meter meer te moeten doen en toch wisten uit te lopen op Van Luchene-vd Bogaart die tweede werden.
Compalati-Chopin wisten even plaats twee in te nemen maar diende hun meerdere te erkennen in Van Luchene-vd Bogaart en Brown-Chamberlain.
Het belooft hier op zondag een mooie strijd te worden en wij bekijken het samen met u.

Alle uitslagen klik op LEES MEER
Foto’s door Dries Dewitte klik HIER
Foto’s door Luc Driesen klik HIER

Groep A
1. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
2. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
3. #17 : Justin Keuben – ROES Björn
4. #30 : Hotmar Pozzi – Simon Walti
5. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
6. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
7. #111 : Daniel Willemsen – BADAIRE Johnny
8. #19 : Marco Heinzer – Ruedi Betschart
9. #22 : Christophe Cuche – ANTHONY Brian
10. #28 : Jake Brown – Millard Joe
11. #21 : Pavel Hroch – Martin Hroch
12. #411 : Leutenegger Adrian – Leutenegger Pascal
13. #31 : Jan Boukal – Pavel Boukal
14. #100 : Foden Dan – Bijenhof Roy
15. #114 : OSBALDISTON Sam – COOPER Nathan
16. #52 : David Bolliger – Meinrad Schelbert
17. #354 : MÜLLER Heiko – HOFMEIER Pirmin
18. #77 : Sieber Christian – Klooz Michael
19. #94 : Debruyne Kelly – Mans Jens
20. #249 : MATTHYS Stijn – DEBRUYNE Niki
21. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
22. #97 : PRÜMMER Tim – LANGE Tobias
23. #46 : Tobias Blank – TUORBIER Alexandre

Groep B
1. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
2. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
3. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
4. #5 : Julian Veldman – Glenn Janssens
5. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
6. #333 : PUDLO Lukáš – VITOŇ Radek
7. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
8. #101 : CERNY Lukas – MUSIL Radek
9. #8 : Brett Wilkinson – Humphrey Ryan
10. #23 : George Kinge – Gray Lewis
11. #55 : Thomas Hamard – Simon Villaines
12. #50 : Fabian Hofman – Cornelio Dorig
13. #90 : DIBLÍK Robert – GÁBOR Michal
14. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
15. #35 : Dylan Boussy – DE SCHACHT Steve
16. #176 : Janecke Eddie – Bothur Gordon
17. #98 : Ijen Kops – Pim Lambrechts
18. #110 : Wisselink Sven – VAN GAALEN Kenny
19. #71 : Prokesch Marcus – Schmidt Patrick
20. #118 : VAN CALSTER Sabrina – VANHAMEL Nick
21. #99 : Thom van de Lagemaat – Han van Hal
22. #121 : Engelbrecht Sebastian – Karnatz John

Last Chance
1. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
2. #97 : PRÜMMER Tim – LANGE Tobias
3. #90 : DIBLÍK Robert – GÁBOR Michal
4. #176 : Janecke Eddie – Bothur Gordon
5. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
6. #31 : Jan Boukal – Pavel Boukal
Reserve
7. #99 : Thom van de Lagemaat – Han van Hal
8. #100 : Foden Dan – Bijenhof Roy
Niet gekwalificeerd
9. #110 : Wisselink Sven – VAN GAALEN Kenny
10. #35 : Dylan Boussy – DE SCHACHT Steve
11. #98 : Ijen Kops – Pim Lambrechts
12. #94 : Debruyne Kelly – Mans Jens
13. #46 : Tobias Blank – TUORBIER Alexandre
14. #118 : VAN CALSTER Sabrina – VANHAMEL Nick
15. #354 : MÜLLER Heiko – HOFMEIER Pirmin
16. #71 : Prokesch Marcus – Schmidt Patrick
17. #52 : David Bolliger – Meinrad Schelbert
18. #114 : OSBALDISTON Sam – COOPER Nathan
19. #77 : Sieber Christian – Klooz Michael
20. #121 : Engelbrecht Sebastian – Karnatz John
21. #249 : MATTHYS Stijn – DEBRUYNE Niki