Lommel GP Zaterdag


Met voor vandaag 45 GP teams aangemeld en 29 in de NK zijspan klasse beloofd het een nok volle dag en kwalificatie te worden.
De NK zijspan werken hun reeksen vandaag(zaterdag) af, ook de GP rijders gaan vol voor de kwalificatie om morgen in de GP reeksen te kunnen starten !

Foto’s GP reeksen door Dries Dewitte klik HIER
Foto’s NK zijspan door Dries Dewitte klik HIER

Reeks 1 NK
1 5 Tim Leferink & Sam Veldman
2 13 Rene Stalman & Nick Maas
3 30 Jeroen Boeve & Rick Sellis
4 69 Bram van Dijk & Loet van der Putten
5 33 Frank Rouwenhorst & Jorg Rouwenhorst
6 95 Kevin van Vaerenberg & Bjorn Roes
7 34 Jeroen Visscher & Eva Visscher
8 97 Wilfred Vos & Moreno Hoesen
9 88 Jos Bissels & Wessel Susebeek
10 6 Pierre van der Venne & Nick van der Venne
11 31 Bjorn Ribbers & Celine Peddemors
12 7 Erwin Broens & Enrico Meulenbroek
13 28 Rick Hofman & Thijs Hofman
14 25 Frank Rijlaarsdam & Niklas Willemsen
15 114 Koen Grondman & Rick Grondman
16 24 Marco Konst & Robin Konst
17 41 Werner Nijman & Collin Makkink
18 73 Rens Heurkens & Kayran de Graauw
19 14 Stacy van der Veldt & Alex van der Veldt
20 59 Lins Stijnen & Dirk van Dijk
21 96 Andre Vincent & Jens Vincent
22 121 Rien Mombarg & Ryon Dijkstra
23 80 Michel van de Goor & Lars Vos
24 40 Denny Visser & Gijs Bosma
25 21 Rob van Kruijsbergen & Pascal van de Sande
26 418 Stephan Wijers & Siebe van de Putten
27 43 Haske Hurkmans & Joep van Leuken
28 85 Jan Cloo & Gerco Cloo
29 81 Durk-Jan Tjoelker & Ard Klein Nijenhuis

Reeks 2 NK
1 418 Stephan Wijers & Siebe van de Putten
2 5 Tim Leferink & Sam Veldman
3 30 Jeroen Boeve & Rick Sellis
4 69 Bram van Dijk & Loet van der Putten
5 97 Wilfred Vos & Moreno Hoesen
6 13 Rene Stalman & Nick Maas
7 95 Kevin van Vaerenberg & Bjorn Roes
8 34 Jeroen Visscher & Eva Visscher
9 73 Rens Heurkens & Kayran de Graauw
10 24 Marco Konst & Robin Konst
11 33 Frank Rouwenhorst & Jorg Rouwenhorst
12 6 Pierre van der Venne & Nick van der Venne
13 59 Lins Stijnen & Dirk van Dijk
14 28 Rick Hofman & Thijs Hofman
15 121 Rien Mombarg & Ryon Dijkstra
16 41 Werner Nijman & Collin Makkink
17 88 Jos Bissels & Wessel Susebeek
18 14 Stacy van der Veldt & Alex van der Veldt
19 40 Denny Visser & Gijs Bosma
20 80 Michel van de Goor & Lars Vos
DNF 31 Bjorn Ribbers & Celine Peddemors
DNF 114 Koen Grondman & Rick Grondman
DNF 25 Frank Rijlaarsdam & Niklas Willemsen
DNF 7 Erwin Broens & Enrico Meulenbroek
DNF 21 Rob van Kruijsbergen & Pascal van de Sande
DNF 96 Andre Vincent & Jens Vincent

Dagtotaal NK Lommel
1 5 Tim Leferink & Sam Veldman 195
2 30 Jeroen Boeve & Rick Sellis 182
3 13 Rene Stalman & Nick Maas 180
4 69 Bram van Dijk & Loet van der Putten 176
5 97 Wilfred Vos & Moreno Hoesen 169
6 95 Kevin van Vaerenberg & Bjorn Roes 169
7 34 Jeroen Visscher & Eva Visscher 167
8 33 Frank Rouwenhorst & Jorg Rouwenhorst 166
9 6 Pierre van der Venne & Nick van der Venne 160
10 24 Marco Konst & Robin Konst 156
11 88 Jos Bissels & Wessel Susebeek 156
12 73 Rens Heurkens & Kayran de Graauw 155
13 28 Rick Hofman & Thijs Hofman 155
14 59 Lins Stijnen & Dirk van Dijk 149
15 41 Werner Nijman & Collin Makkink 149
16 121 Rien Mombarg & Ryon Dijkstra 145
17 14 Stacy van der Veldt & Alex van der Veldt 145
18 40 Denny Visser & Gijs Bosma 139
19 80 Michel van de Goor & Lars Vos 139
20 418 Stephan Wijers & Siebe van de Putten 100
21 31 Bjorn Ribbers & Celine Peddemors 80
22 7 Erwin Broens & Enrico Meulenbroek 79
23 25 Frank Rijlaarsdam & Niklas Willemsen 77
24 114 Koen Grondman & Rick Grondman 76
25 96 Andre Vincent & Jens Vincent 70
26 21 Rob van Kruijsbergen & Pascal van de Sande 66
27 43 Haske Hurkmans & Joep van Leuken
28 85 Jan Cloo & Gerco Cloo
29 81 Durk-Jan Tjoelker & Ard Klein Nijenhuis –

GP reeksen Zaterdag
Groep A
1. #82 : Etienne Bax – Nicolas Musset
2. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
3. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
4. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
5.  #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
6. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
7. #28 : Jake Brown – Millard Joe
8. #98 : Ijen Kops – Pim Lambrechts
9. #176 : Janecke Eddie – Bothur Gordon
10. #21 : Pavel Hroch – Martin Hroch
11. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
12. #23 : George Kinge – Gray Lewis
To Last chance
13. #5 : Julian Veldman – Glenn Janssens
14. #46 : Tobias Blank – Ravera Lemeul
15. #55 : Thomas Hamard – Simon Villaines
16. #100 : Foden Dan – Bijenhof Roy
17. #49 : Tanel Reesna – Alexandre Tourbier
18. #77 : Sieber Christian – Klooz Michael
19. #116 : Willy Bouquet – Manach Maxime
20. #911 : Adrian Peter-Miroslav Zatloukal
21. #127 : Campbell Neil – Ide Charlie
22. #35 : Dylan Boussy – Andy Schlinnertz
23. #411 : Leutenegger Adrian – Leutenegger Pascal

Groep B 

1. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
2. #111 : Daniel Willemsen – Luc Rostingt
3. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
4. #4 : Valentin Giraud – Johnny Badaire
5. #19 : Marco Heinzer – Ruedi Betschart
6. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
7. #72 : Mulders Frank – Van de Wiel Aivar
8. #17 : Justin Keuben – Dion Rietman
9. #36 : Michael Hodges – Crahame Scott
10. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
11. #24 : Joachim Reimann – Philipp Reimann
12. #94 : Debruyne Kelly – Mans Jens
To Last chance
13. #99 : Thom van de Lagemaat – Han van Hal
14. #121 : Engelbrecht Sebastian – Karnatz John
15. #419 : Junior Verhelst – Nicky Debruyne
16. #110 : Wisselink Sven – Sloot Bart
17. #159 : Smit Sven – Wesselink Niels
18. #50 : Fabian Hofman – Cornelio Dorig
DNF
19. #214 : Van der Schraelen Glenn – Van Gennip Jimmy
20. #47 : Romaric Chanteloup – Josselyn Chanteloup
DNS
21. #8 : Brett Wilkinson – Humphrey Ryan
22. #32 : Gary Moulds – Kirwin Steven
Last Chance
1. #5 : Julian Veldman – Glenn Janssens 2’24″640
2. #99 : Thom van de Lagemaat – Han van Hal 2’31″028
3. #49 : Tanel Reesna – Alexandre Tourbier 2’35″505
4. #419 : Junior Verhelst – Nicky Debruyne 2’35″602
5. #110 : Wisselink Sven – Sloot Bart 2’36″777
6. #100 : Foden Dan – Bijenhof Roy 2’37″682
7. #46 : Tobias Blank – Ravera Lemeul 2’37″745
8. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal 2’37″751
9. #214 : Van der Schraelen Glenn – Van Gennip Jimmy 2’38″041
10. #121 : Engelbrecht Sebastian – Karnatz John 2’38″948
11. #55 : Thomas Hamard – Simon Villaines 2’39″793
12. #159 : Smit Sven – Wesselink Niels 2’40″037
13. #50 : Fabian Hofman – Cornelio Dorig 2’41″421
14. #77 : Sieber Christian – Klooz Michael 2’41″639
15. #116 : Willy Bouquet – Manach Maxime 2’44″524
16. #127 : Campbell Neil – Ide Charlie 2’54″737
17. #47 : Romaric Chanteloup – Josselyn Chanteloup 11’24″907
18. #8 : Brett Wilkinson – Humphrey Ryan ‘”
19. #32 : Gary Moulds – Kirwin Steven ‘”
20. #35 : Dylan Boussy – Andy Schlinnertz ‘”
21. #411 : Leutenegger Adrian – Leutenegger Pascal ‘”

Teams aangemeld in LOMMEL
1. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
2. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
3. #4 : Valentin Giraud – Johnny Badaire
4. #5 : Julian Veldman – Glenn Janssens
5. #8 : Brett Wilkinson – Humphrey Ryan
6. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
7. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
8. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
9. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas
10. #17 : Justin Keuben – Dion Rietman
11. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
12. #19 : Marco Heinzer – Ruedi Betschart
13. #21 : Pavel Hroch – Martin Hroch
14. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
15. #23 : George Kinge – Gray Lewis
16. #24 : Joachim Reimann – Philipp Reimann
17. #28 : Jake Brown – Millard Joe
18. #32 : Gary Moulds – Kirwin Steven
19. #35 : Dylan Boussy – Andy Schlinnertz
20. #36 : Michael Hodges – Crahame Scott
21. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
22. #46 : Tobias Blank – Ravera Lemeul
23. #47 : Romaric Chanteloup – Josselyn Chanteloup
24. #49 : Tanel Reesna – Alexandre Tourbier
25. #50 : Fabian Hofman – Cornelio Dorig
26. #55 : Thomas Hamard – Simon Villaines
27. #72 : Mulders Frank – Van de Wiel Aivar
28. #77 : Sieber Christian – Klooz Michael
29. #82 : Etienne Bax – Nicolas Musset
30. #94 : Debruyne Kelly – Mans Jens
31. #98 : Ijen Kops – Pim Lambrechts
32. #99 : Thom van de Lagemaat – Han van Hal
33. #100 : Foden Dan – Bijenhof Roy
34. #110 : Wisselink Sven – Sloot Bart
35. #111 : Daniel Willemsen – Luc Rostingt
36. #116 : Willy Bouquet – Manach Maxime
37. #121 : Engelbrecht Sebastian – Karnatz John
38. #127 : Campbell Neil – Ide Charlie
39. #159 : Smit Sven – Wesselink Niels
40. #176 : Janecke Eddie – Bothur Gordon
41. #214 : Van der Schraelen Glenn – Van Gennip Jimmy
42. #411 : Leutenegger Adrian – Leutenegger Pascal
43. #419 : Junior Verhelst-Nicky Debruyne
44. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
45. #911 : Adrian Peter-Miroslav Zatloukal