Kwalificaties met water ballet in Kramolin (Zaterdag)


De trainingen begonnen nog iets of wat droog hier in Kramolin maar naar de loop van de middag kwam het hemelwater zachtjes naar beneden.
Met de Groep A waarin Bax-Stupelis en Dierckens-Bax de hoofdrollen in op eiste begond het harder te regenen en dat merkte je meteen aan de baan.
Echter de leiders lieten hun niet van der stuk brengen en werden zoals vernoemd één en twee, Giraud-Haller werden mooi derde.
In groep B was het een pak slechter met echter waterplassen op het circuit en was duidelijk dat een heel tal het einde niet zouden halen !!
Van Luchene-Vd Bogaart reden als ware kampioenen hun rondjes en namen naar einde toe een veilige voorsprong op Sanders-Kunnas die teven ook een mooie bekeken wedstrijd reden.
Hermans-Musset werden met in de laatste ronden een sputterende motor nog derde in deze groep.
Brown-Millard reden een knappe wedstrijd in de top vijf maar vielen weg met een vastloper enkele ronden voor het einde !!
In Last chance waren het Willemsen-Rostingt die de snelste tijd klokte voor Santermans-Belectas en Varik-Daiders, drie grote namen en daar kwam als vierde Kelly Debruyne-Jens Mans ook nog knap erbij !!

Uitslagen klik op LEES MEER
Foto’s klik op de naam van uw keuze
Dries Dewitte
Luc Driesen

Groep A Quali
1. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
2. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
3. #4 : Valentin Giraud – Andreas Haller
4. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
5. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
6. #17 : Justin Keuben – Dion Rietman
7. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
8. #49 : Tanel Reesna – Nicky Debruyne
9. #19 : Marco Heinzer – Ruedi Betschart
10. #50 : Fabian Hofman – Cornelio Dorig
11. #98 : Ijen Kops – Pim Lambrechts
12. #354 : MÜLLER Heiko – HOFMEIER Pirmin
To last chance
13. #333 : PUDLO Lukáš – VITOŇ Radek
14. #94 : Debruyne Kelly – Mans Jens
15. #47 : Romaric Chanteloup – Josselyn Chanteloup
16. #25 : Mike Keuben – Lars De Laat
17. #111 : Daniel Willemsen – Luc Rostingt
18. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
19. #419 : Junior Verhelst – Moreno HOESEN
20. #181 : LASAGNA Ivo – LASAGNA Ivan
21. #155 : POKORNÝ Jaroslav – ČIKO Lukás

Groep B Quali
1. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
2. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
3. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
4. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
5. #46 : Tobias Blank – Nicky Debruyne
6. #101 : CERNY Lukas – MUSIL Radek
7. #30 : Hotmar Pozzi – Simon Walti
8. #36 : Michael Hodges – Crahame Scott
9. #99 : Thom van de Lagemaat – Han van Hal
10. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
11. #31 : Jan Boukal – Pavel Boukal
12. #52 : David Bolliger – Meinrad Schelbert
To last Chance
13. #77 : Sieber Christian – Klooz Michael
14. #61 : PEČ Ladislav – PEČ Antonín
15. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
16. #23 : George Kinge – Gray Lewis
17. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
18. #28 : Jake Brown – Millard Joe
19. #24 : Joachim Reimann – Philipp Reimann
20. #21 : Pavel Hroch – Martin Hroch
21. #271 : KALINOVSKÝ Ondřej – LIŠKA Pavel

Last chance
1. #111 : Daniel Willemsen – Luc Rostingt
2. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
3. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
4. #94 : Debruyne Kelly – Mans Jens
5. #21 : Pavel Hroch – Martin Hroch
6. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
Reserve
7. #47 : Romaric Chanteloup – Josselyn Chanteloup
8. #77 : Sieber Christian – Klooz Michael
Not Qualifyd
9. #333 : PUDLO Lukáš – VITOŇ Radek
10. #181 : LASAGNA Ivo – LASAGNA Ivan
11. #23 : George Kinge – Gray Lewis
12. #24 : Joachim Reimann – Philipp Reimann
13. #25 : Mike Keuben – Lars De Laat
14. #61 : PEČ Ladislav – PEČ Antonín
15. #28 : Jake Brown – Millard Joe
16. #155 : POKORNÝ Jaroslav – ČIKO Lukás
17. #271 : KALINOVSKÝ Ondřej – LIŠKA Pavel
18. #419 : Junior Verhelst – Moreno HOESEN