GP Oekraïne Bucha Zaterdag


In het Oekraiënse Bucha zijn 24 teams op post om de strijd voor de WK punten, vandaag zaterdag zijn de kwalificatie reeksen gepland.
Onze man ter plaatsen is Dries Dewitte en die probeert jullie straks up to date te houden !!
Voor Live kijkers !! Denk eraan het is er 1 u verschil met Belgie dus alles hier een uur vroeger !!

Foto’s door DRIES DEWITTE klikt u HIER
Filmpje door Dries Dewitte klikt u hier op YOU TUBE

Uitslagen
Kwalificatie groep A
In de kwalificatie van groep A namen Hermans-Musset de leiding in handen voor Sanders-Kunnas.
Vanluchene-vd Bogaart wisten in de tweede doorkomst al plaats drie in te palmen ten nadele van Brown-Chamberlain.
Vanluchene-vd Bogaart klokte de snelste ronden tijden en wisten al snel landgenoot Sanders-Kunnas te verdringen van plaats twee.
Ook Brown-Chamberlain vielen in begin van de wedstrijd weg uit de top van de wedstrijd.
Hermans-Musset reden sterk met na half wedstrijd met een 10 tal sec voorsprong op Vanluchene-vd Bogaart die op hun beurt een heel stuk weg reden van Sanders-Kunnas.
Vanluchene-vd Bogaart lieten Hermans-Musset begaan en werden zo dus één en twee.
Sanders-Kunnas werden mooi derde voor Varik-Daiders en Keuben-Rietman sloten de top vijf af.

1. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
2. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
3. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
4. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
5. #17 : Justin Keuben – Dion Rietman
6. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
7. #21 : Pavel Hroch – Martin Hroch
8. #28 : Jake Brown – Millard Joe
9. #26 : Markus Normak-Karl – Albert Kasesalu
10. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
11. #777 : GLUSHCHENKO Artur – HLUSHCHENKO Yelysei
12. #122 : ZHYVUTSKI Valery – ZHYVUTSKI Andrei

Kwalificatie groep B
In Groep B waren het Dierckens-Bax die de strijd aangingen met Bax-Stupelis en wiel in wiel naar het einde van de reeks donderde. Op het einde hield Dierckens-Bax bijna 5sec voorsprong op Bax-Stupelis
Beide leiders wisten de tegenstand op ruim 45 sec te rijden op deze nieuwe baan.
Van Werven-Beunk eindelijk is op dreef wisten plaats drie in te nemen voor Willemsen-Rostingt en sloot Kinge-Gray de top vijf af.

1. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
2. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
3. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
4. #111 : Daniel Willemsen – Luc Rostingt
5. #23 : George Kinge – Gray Lewis
6. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
7. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
8. #49 : Tanel Reesna – Alexandre Tourbier
9. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
10. #45 : BALTUSIS Tomas – NATKA Tadas
11. #707 : NEMYLOSTYVYI Yurii – BOIKO VALENTYN
DNS
12. #4 : Valentin Giraud – Andreas Haller (blessure)
Indeling groepen zaterdag

Groep A
1. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
2. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
3. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
4. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
5. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
6. #17 : Justin Keuben – Dion Rietman
7. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
8. #28 : Jake Brown – Millard Joe
9. #21 : Pavel Hroch – Martin Hroch
10. #26 : Markus Normak-Karl – Albert Kasesalu
11. #122 : ZHYVUTSKI Valery – ZHYVUTSKI Andrei
12. #777 : GLUSHCHENKO Artur – HLUSHCHENKO Yelysei

Groep B
1. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
2. #111 : Daniel Willemsen – Luc Rostingt
3. #4 : Valentin Giraud – Andreas Haller
4. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
5. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
6. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
7. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
8. #23 : George Kinge – Gray Lewis
9. #49 : Tanel Reesna – Alexandre Tourbier
10. #45 : BALTUSIS Tomas – NATKA Tadas
11. #707 : NEMYLOSTYVYI Yurii – BOIKO VALENTYN
12. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal

Tijdschema
11.30 Vrije training groep A
12.10 Vrije training groep B
14.00 Tijds training groep A
14.45 Tijds training groep B
16.55 Kwalificatie reeks groep A
17.45 Kwalificatie reeks groep B