GP Gooik Zaterdag Kwalificaties


31 zijspannen aanwezig in Gooik en een circuit dat voor vele wat aanpassen wed qua ondergrond.
Maar een zo goed als stof vrij circuit dat we voorgeschoteld kregen en dat beloofde voor de kwalificaties.
Die waren echter enkel de eerste ronden spannend, in groep A waren het Bax-Stupelis die wisten te winnen nadat ze een sterke Brown-Chamberlain wisten te verschalken, Wilkinson-Hunphrey werden derde.
In groep B wonnen Van Luchene-Van den Bogaart die vanaf een mindere start naar de leiding donderde, Brown-Miljard aan sterke reeks bezig werden tweede voor de Cuche broers.

Uitslagen klik op LEES MEER
Foto’s door Dries Dewitte klik HIER
Foto’s door Luc Driesen klik HIER

Groep A
1.#82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
2. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
3. #8 : Brett Wilkinson – Humphrey Ryan
4. #5 : Julian Veldman – Glenn Janssens
5. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
6. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
7. #17 : Justin Keuben -Aivar van de Wiel
8. #27 : AUVRAY Guennady – LEBRETON Rodolphe
9. #55 : Thomas Hamard – Simon Villaines
10. #418 : WIJERS Stephan – VAN DER PUTTEN Siebe
11. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
12. #214 : Van der Schraelen Glenn – Jens Mans
13. #121 : Engelbrecht Sebastian – Nick Maas
14. #32 : Gary Moulds – ANTHONY Brian
15. #110 : Wisselink Sven – SLOOT Bart
16. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset

Groep B
1. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
2. #28 : Jake Brown – Millard Joe
3. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
4. #14 : Gert van Werven – Kenny Van Gaalen
5. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
6. #23 : George Kinge – Gray Lewis
7. #99 : Thom van de Lagemaat – Han van Hal
8. #25 : Mike Keuben – Paul Horton
9. #98 : Ijen Kops – Lars Delaat
10. #35 : Dylan Boussy – DE SCHACHT Steve
11. #100 : Foden Dan – Bijenhof Roy
12. #47 : Romaric Chanteloup – Micheal Klooz
13. #90 : DIBLÍK Robert – GÁBOR Michal
14. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
15. #159 : Smit Sven – Wesselink Niels

Last Chance
1. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
2. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
3. #32 : Gary Moulds – ANTHONY Brian
4. #90 : DIBLÍK Robert – GÁBOR Michal
5. #110 : Wisselink Sven – SLOOT Bart
6. #121 : Engelbrecht Sebastian – Karnatz John
7. #159 : Smit Sven – Wesselink Niels