GP 7 Kivioli Estland, Update’s Zaterdag


Toch verrassend een 30 tal teams in het Estse Kivioli zo word ons gemeld.
Groeps indeling staan intussen online (onderaan),  collega Dries niet ter plaatsen kan zijn door familiale omstandigheden.
Dus wij trachten het vanop afstand wat bij te houden voor u, er is een live timing die straks online gaat en die kan je bekijken via

Tijden zijn iets anders dan hier zodoende geven we u de uren mee waarop wij klaar zitten 🙂
Kwalificatie groep A 13.45u
Kwalificatie groep B 14.45u
last chance 16.30

Alle uitslagen hier onderaan

Teams in Kivioli
1. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
2. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
3. #4 : Valentin Giraud – Andreas Haller
4. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
5. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
6. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
7. #11 : KUNNAS Riku – JUMPPANEN Henri
8. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
9. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
10. #17 : Justin Keuben – Dion Rietman
11. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
12. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
13. #23 : George Kinge – Gray Lewis
14. #24 : Joachim Reimann – Anthony Brain
15. #26 : Markus Normak-Karl – Albert Kasesalu
16. #28 : Jake Brown – Millard Joe
17. #31 : Jan Boukal – Pavel Boukal
18. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
19. #45 : BALTUSIS Tomas – NATKA Tadas
20. #49 : Tanel Reesna – EIER Teet
21. #51 : Argo Poldsaar – Ruslan Talf
22. #57 : KARING Ülar – TUUL Tõnis
23. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
24. #121 : Engelbrecht Sebastian – Karnatz John
25. #151 : GORDEJEV Gert – KIVASTE Keit
26. #176 : Janecke Eddie – Bothur Gordon
27. #199 : RODIONOV Igor – LINA Maurice
28. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
29. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
30. #999 : KURG Ahto – PARTS Sander
Groep A
1. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
2. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
3. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
4. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
5. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
6. #17 : Justin Keuben – Dion Rietman
7. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
8. #28 : Jake Brown – Millard Joe
9. #49 : Tanel Reesna – EIER Teet
10. #24 : Joachim Reimann – Anthony Brain
11. #176 : Janecke Eddie – Bothur Gordon
12. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
13. #51 : Argo Poldsaar – Ruslan Talf
14. #151 : GORDEJEV Gert – KIVASTE Keit
15. #121 : Engelbrecht Sebastian – Karnatz John
Groep B
1. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
2. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
3. #4 : Valentin Giraud – Andreas Haller
4. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
5. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
6. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
7. #23 : George Kinge – Gray Lewis
8. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
9. #31 : Jan Boukal – Pavel Boukal
10. #45 : BALTUSIS Tomas – NATKA Tadas
11. #26 : Markus Normak-Karl – Albert Kasesalu
12. #11 : KUNNAS Riku – JUMPPANEN Henri
13. #57 : KARING Ülar – TUUL Tõnis
14. #199 : RODIONOV Igor – LINA Maurice
15. #999 : KURG Ahto – PARTS Sander

Pre kwalificatie groep A
1. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
2. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
3. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
4. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
5. #151 : GORDEJEV Gert – KIVASTE Keit
6. #17 : Justin Keuben – Dion Rietman
7. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
8. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
9. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
10. #28 : Jake Brown – Millard Joe
11. #49 : Tanel Reesna – EIER Teet
12. #176 : Janecke Eddie – Bothur Gordon
13. #24 : Joachim Reimann – Anthony Brain
14. #121 : Engelbrecht Sebastian – Karnatz John
15. #51 : Argo Poldsaar – Ruslan Talf
Pre Kwalificatie groep B
1. #4 : Valentin Giraud – Andreas Haller
2. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
3. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
4. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
5. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
6. #199 : RODIONOV Igor – LINA Maurice
7. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
8. #26 : Markus Normak-Karl – Albert Kasesalu
9. #23 : George Kinge – Gray Lewis
10. #31 : Jan Boukal – Pavel Boukal
11. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
12. #11 : KUNNAS Riku – JUMPPANEN Henri
13. #57 : KARING Ülar – TUUL Tõnis
14. #45 : BALTUSIS Tomas – NATKA Tadas
15. #999 : KURG Ahto – PARTS Sander
Kwalificatie groep A
Brown – Chamberlain namen in groep A de hole shot voor Hermans-Musset en Dierckens-Bax.
Een ronde later is heel het voorste pak reeds gewijzigd en zijn Hermans-Musset de nieuwe leiders voor Dierckens-Bax en zakte Brown-Chamberlain naar plaats 3.
Ook Bax-Stupelis kwamen opzetten en namen nu al plaats vier in voor de Cuche broers.
Bax-Stupelis hebben dan hun zinnen op Brown-Chamberlain gezet en gingen in de aanval, halfweg wedstrijd konden ze tot op het wiel van Brown-Chamerlain komen.
Met nog 8 min op de klok was het dan zo ver, Bax-Stupelis naar drie en leken dan ook nog het gaatje naar Dierckens-Bax te willen dichten.
Brown-Chamberlain konden samen met Bax-Stupelis ook Dierckens-Bax voorbij gaan, Keuben-Rietman volgde op ruime afstand op plek vijf, toch in de laatste ronden namen Dierckens-Bax nog plaatsje terug van Brown-Chamberlain.
In de laatste drie ronden moesten Bax-Stupelis nog proberen de 10 sec voorsprong van leiders Hermans-Musset proberen te niet te doen, echter was dit niet mogelijk.
Hermans-Musset wonnen deze groep A voor Bax-Stupelis en Dierckens-Bax.

1. #2 : Koen Hermans – Nicolas Musset
2. #82 : Etienne Bax – Kaspers Stupelis
3. #10 : Arne Dierckens – Robbie Bax
4. #888 : Stuart Brown – Jos Chamberlain
5. #17 : Justin Keuben – Dion Rietman
6. #151 : GORDEJEV Gert – KIVASTE Keit
7. #18 : Zeno Compalati – Chopin Bastien
8. #176 : Janecke Eddie – Bothur Gordon
9. #38 : Petr Kolenchik – Matej Hejhal
10. #22 : Christophe Cuche – Maxime Cuche
11. #28 : Jake Brown – Millard Joe
12. #121 : Engelbrecht Sebastian – Karnatz John
13. #49 : Tanel Reesna – EIER Teet
14. #24 : Joachim Reimann – Anthony Brain
15. #51 : Argo Poldsaar – Ruslan Talf

Kwalificatie groep B
Giraud-Haller namen de leiding in groep B in handen voor Rodionov-Lina en Sanders-Kunnas, Vanluchene-vd Bogaart pas als tiende weg moesten op zien te klimmen in deze 20 min.
De leiders namen maar al te graag wat voorsprong op de rest van het pak en wetende dat intussen Vanluchene-vd bogaart aan de opmars ware begonnen.
Sanders-Kunnas zetten verschillende aanvallen op bij Rodionov-Lina en slaagde in hun taak de tweede plaats in te nemen.
Vanluchene-vd Bogaart intussen 18 sec achterstand op de leiders waren opgeklommen naar de top vijf en hadden Santermans-Beleckas en Van Werven-Beunk enkele plaatsen terug verwezen.
Giraud-Haller reden in tussen de snelste ronde tijd halfweg wedstrijd met ruime 12 sec op Sanders-Kunnas en vijf meer op Varik-Daiders
Vanluchene-vd Bogaart maakte forse vorderingen en reden tot op het wiel van Varik-Daiders en slaagde er ook in nu plek drie in te nemen, Van Werven-Beunk wisten Rodionov-Lina buiten de top vijf te verdringen.
Giraud-Haller wonnen dus voor Sanders-Kunnas die nog Vanluchene-vd Bogaart tot in hun wiel zagen komen.

1. #4 : Valentin Giraud – Andreas Haller
2. #9 : Davy Sanders – Kunnas Lari
3. #1 : Marvin Vanluchene – Ben van den Boogaart
4. #7 : Kert Varik – Lauris Daiders
5. #14 : Gert van Werven – Beunk Peter
6. #199 : RODIONOV Igor – LINA Maurice
7. #16 : Kristof Santermans – Konstantinas Beleckas
8. #26 : Markus Normak-Karl – Albert Kasesalu
9. #23 : George Kinge – Gray Lewis
10. #31 : Jan Boukal – Pavel Boukal
11. #911 : Adrian Peter – Miroslav Zatloukal
12. #999 : KURG Ahto – PARTS Sander
13. #57 : KARING Ülar – TUUL Tõnis
14. #11 : KUNNAS Riku – JUMPPANEN Henri
15. #45 : BALTUSIS Tomas – NATKA Tadas
Last chance