Goethals-Vandeursen winnen weer in Oostrozebeke, Pech voor Hendrickx-Beunk   Onlangs bijgewerkt!


In Oostrozebeke werd in beide groepen strijd en fun samen geleverd, in Groep 1 won Hendrickx-Beunk met gemak voor Cor en Lars De Laat, Vannieuwenhuyze-Viaene werden derde in deze groep.
Groep 2 waren het Goethals-Vandeursen die voluit gingen en wonnen voor De Coster-Dhondt en Ramon-Huysentruyt.
Een klapper van een A finale dus en deze werd gewonnen door weerom Goethals-Vandeursen al was even het geluk aan hun kant toen Hendrickx-Beunk na ruim vier ronde aan de leiding te rijden uitvielen met mechanische pech. Vader en zoon De Laat werden knap tweede door nog een moegestreden Van Nieuwenhuyze-Viane voorbij te gaan die nog derde werden. Decoster-Dhondt en Ramon-Huysentruyt sloten de top vijf af !
In de B finale wonnen Nikki Debruyne-Boxtaele voor Vaerenberg-Wille en Van der Elst-De Backer

 de eerste foto’s door Rudy Van Mol van de Trainingen klik HIER
Foto’s der reeksen en de A & B finale door Rudy klikt u HIER
Foto’s Manuela Vandooren klik HIERZO

Groep 1 Kwalificatie
1 3 Jan HENDRICKX – Peter BEUNK
2 4 Cor DE LAET – Lars DE LAET
3 98 Sonny VANNIEUWENHUYZE – Rudy VIANE
4 70 Arne DEMEULEMEESTER – Jitske ° DE SOETE
5 14 Jarno DE MEULENEIRE – Gianni DHONDT
6 67 Junior ° VERHELST – Frederic ° VAN DER VOORDE
7 32 Jens DE KEGEL – Jens MANS
8 134 Dagwin SABBE – Ruben VAN MOL
9 81 Bjorn DE SCHUYTER – Steve DE SCHACHT
10 85 Rik DEPREZ – Bjorn SERPIETERS
11 6 Jens MATTHYS – Yves MATTHYS
12 30 Jef VANHOVE – Cor VAN DER BIJL
13 83 Kurt DEMAERE – Alesio DE NEVE
14 8 Nico VANDER ELST – Pieter DE BACKER
15 84 Luc VERBRUGGE – Robbe ° DE VEENE
16 37 Glenn JANSSENS – Luc JANSSENS
17 55 Marnix DHONDT – Luc UYTTERSPROT
18 73 Lieselot VERBEKE – Sara DINNEWETH
19 7 Celien PERSIJN – Tom VERBRUGGHE
20 186 Patrick CARLIER – Kevin LAMMENS
21 56 Sven VAN COLEN – Ciska SCHIETGAT
22 63 Robbe DEDRIE – Arne DEDRIE

Groep 2 Kwalificatie
1 2 Jan GOETHALS – Dimitri VANDEURSEN
2 5 Danny DE COSTER – Michaël DHONDT
3 11 Eddy RAMON – Jurgen HUYSENTRUYT
4 13 Tom VERBRUGGHE – Bart VERBRUGGHE
5 55 Gianni DHONDT- Simon DINNEWETH
6 12 Pieter SWAERTVAEGER – Matthieu VERBRU
7 15 Sander LAUWERS – Joey VALCKE
8 3 Kevin VANVAERENBERG – Robin WILLE
9 89 Johan ALLEWAERT – Michael VERBURGH
10 22 Chris HEYLEN – Kelly GHESQUIERE
11 66 Jeroen VERVAELE – Mathias MOENAERT
12 41 Gunther CNUDDE – Kenneth CNUDDE
13 43 Seve VERSTRAELEN – Sven DE RECK
14 68 Patric NEYT – Dylan DELAGRENSE
15 51 Patrick VAN BEVER – Kevin MERR
16 870 Chris PLETS – Willy PLETS
17 25 Glenn DE SCHRYVER – Yens DELMOTTE
18 86 Patrick HAES – Johan SEYMORTIER
19 84 Bart SEMINCK – Ann SEMINCK
20 71 Damon INGELS – Nick LAMOTE
21 58 Eric VUYLSTEKE – Steven DEPREZ
22 94 Niki DEBRUYNE – Kenny BOXTAELE
23 9 Jeroen CATELIN – Elinio DE NEVE
24 34 Eddy VAN DE VELDE – Kristof DEMUYNC
A Finale
1 2 Jan GOETHALS – Dimitri VANDEURSEN
2 4 Cor DE LAET – Lars DE LAET
3 98 Sonny VANNIEUWENHUYZE – Rudy VIANE
4 5 Danny DE COSTER – Michaël DHONDT
5 11 Eddy RAMON – Jurgen HUYSENTRUYT
6 32 Jens DE KEGEL – Jens MANS
7 67 Junior ° VERHELST – Frederic ° VAN DER
8 14 Jarno DE MEULENEIRE – Gianni DHONDT
9 85 Rik DEPREZ – Bjorn SERPIETERS
10 13 Tom VERBRUGGHE – Bart VERBRUGGHE
11 81 Bjorn DE SCHUYTER – Steve DE SCHACHT
12 70 Arne DEMEULEMEESTER – Jitske ° DE S
13 134 Dagwin SABBE – Ruben VAN MOL
14 15 Sander LAUWERS – Joey VALCKE
15 12 Pieter SWAERTVAEGER – Matthieu VERBRU
16 22 Chris HEYLEN – Kelly GHESQUIERE
17 30 Jef VANHOVE – Cor VAN DER BIJL
18 66 Jeroen VERVAELE – Mathias MOENAERT
19 6 Jens MATTHYS – Yves MATTHYS
20 89 Johan ALLEWAERT – Michael VERBURGH
21 3 Jan HENDRICKX – Peter BEUNK
22 41 Gunther CNUDDE – Kenneth CNUDDE
B Finale
1 94 Niki DEBRUYNE – Kenny BOXTAELE
2 3 Kevin VANVAERENBERG – Robin WILLE
3 8 Nico VANDER ELST – Pieter DE BACKER
4 83 Kurt DEMAERE – Alesio DE NEVE
5 9 Jeroen CATELIN – Kristof NOLF
6 43 Seve VERSTRAELEN – Sven DE RECK
7 51 Patrick VAN BEVER – Kevin MERR
8 84 Luc VERBRUGGE – Robbe ° DE VEENE
9 71 Damon INGELS – Nick LAMOTE
10 34 Eddy VAN DE VELDE – Kristof DEMUYNC
11 68 Patric NEYT – Dylan DELAGRENSE
12 73 Lieselot VERBEKE – Sara DINNEWETE
13 25 Glenn DE SCHRYVER – Yens DELMOTTE
14 870 Chris PLETS – Willy PLETS
15 7 Celien PERSIJN – Tom VERBRUGGHE
16 86 Patrick HAES – Johan SEYMORTIER
17 186 Patrick CARLIER – Kevin LAMMENS
18 56 Sven VAN COLEN – Ciska SCHIETGAT
19 37 Glenn JANSSENS – Luc JANSSENS
20 55 Marnix DHONDT – Luc UYTTERSPROT