Giraud-Haller met volle buit huiswaarts na drie reekszege’s in Huismes


In Huismes kregen we weerom een demo te zien van Giraud-Haller, met winst in de drie reeksen was de volle buit binnen.
Ook Auvray-Lebreton deden hun uiterste best in Huismes, in de tweede reeks diende ze vanaf een tiende plaats terug te komen.
Meer dan een derde plaats zat er niet meer in, Compilatie-Chopin die ook in Huismes aan de start stonden namen plaats drie in beslag in het dagtotaal.
In de warmte van 30 gr was het nog te doen aangezien op zaterdag de tempratuur er op 40gr bleef steken, veel schaduw in Huismes maar ook het stof speelde parten

Foto’s door Olivier Pailler klik HIER

Reeks 1
1. #1 : Valentin GIRAUD – Andreas HALLER
2. #20 : Guennady AUVRAY – Rodolphe LEBRETON
3. #55 : Thomas HAMARD – Simon VILLAINES
4. #18 : Zeno COMPALATI – Bastien CHOPIN
5. #5 : Romaric CHANTELOUP – Josselyn CHANTELOUP
6. #79 : Yohann MARQUIS – Cyril DELAJON
7. #151 : Stephane GOUIN – Kyllian GOUIN
8. #113 : Patrick GIRARDIN – Pascal DELAJON
9. #69 : Bruno PERRUSSEL MORIN – Cyril CLEMENT
10. #94 : Killian PRUNIER – Evan PRUNIER
11. #107 : Freddy LOGEREAU – Thomas PELLETIER
12. #2 : Alexandre HERMELINE – Geoffroy LE LARGE
13. #11 : Jean-Marie AINS – Lucas THAMRI
14. #42 : Maxime LEPROUST – Arthur LEPROUST
15. #936 : Gwendal CARCREFF – Damien CARCREFF
16. #192 : Davy MARIS – Alexandre TOURBIER
17. #64 : Maxen SOLEAU – Adrien SURGET
18. #37 : Aurelien SECHERESSE – Matthieu BESSAY
19. #121 : Christian TRESPAILLET – Stephane LEBASTARD
20. #185 : Marcus BESSON – Alex FERNANDES
21. #23 : Roland MARTIN – Lary MARTIN
22. #13 : Sophie DUBOSQ – lementine THAMRI
23. #100 : Michael SINEAU – Paul LEBRETON
24. #14 : Thierry MISTRAL – Pascal ROSTINGT
25. #627 : Tanguy AUBERT – Florian AUBERT
26. #137 : Valentin SECHERESSE – Didier BENETEAU
27. #138 : Clement HAMARD – Mathis HUPON
28. #3 : Willy BOUQUET – Maxime MANACH

Reeks 2
1. #1 : Valentin GIRAUD – Andreas HALLER
2. #18 : Zeno COMPALATI – Bastien CHOPIN
3. #20 : Guennady AUVRAY – Rodolphe LEBRETON
4. #55 : Thomas HAMARD – Simon VILLAINES
5. #11 : Jean-Marie AINS – Lucas THAMRI
6. #151 : Stephane GOUIN – Kyllian GOUIN
7. #2 : Alexandre HERMELINE – Geoffroy LE LARGE
8. #94 : Killian PRUNIER – Evan PRUNIER
9. #42 : Maxime LEPROUST – Arthur LEPROUST
10. #5 : Romaric CHANTELOUP – Josselyn CHANTELOUP
11. #185 : Marcus BESSON – Alex FERNANDES
12. #107 : Freddy LOGEREAU – Thomas PELLETIER
13. #37 : Aurelien SECHERESSE – Matthieu BESSAY
14. #121 : Christian TRESPAILLET – Stephane LEBASTARD
15. #64 : Maxen SOLEAU – Adrien SURGET
16. #100 : Michael SINEAU – Paul LEBRETON
17. #113 : Patrick GIRARDIN – Pascal DELAJON
18. #23 : Roland MARTIN – Lary MARTIN
19. #137 : Valentin SECHERESSE – Didier BENETEAU
20. #69 : Bruno PERRUSSEL MORIN – Cyril CLEMENT
21. #627 : Tanguy AUBERT – Florian AUBERT
22. #192 : Davy MARIS – Alexandre TOURBIER
23. #936 : Gwendal CARCREFF – Damien CARCREFF
24. #13 : Sophie DUBOSQ – lementine THAMRI
25. #3 : Willy BOUQUET – Maxime MANACH
26. #79 : Yohann MARQUIS – Cyril DELAJON
DNS
27. #138 : Clement HAMARD – Mathis HUPON
28. #14 : Thierry MISTRAL – Pascal ROSTINGT

Reeks 3
1. #1 : Valentin GIRAUD – Andreas HALLER
2. #20 : Guennady AUVRAY – Rodolphe LEBRETON
3. #18 : Zeno COMPALATI – Bastien CHOPIN
4. #55 : Thomas HAMARD – Simon VILLAINES
5. #94 : Killian PRUNIER – Evan PRUNIER
6. #79 : Yohann MARQUIS – Cyril DELAJON
7. #151 : Stephane GOUIN – Kyllian GOUIN
8. #11 : Jean-Marie AINS – Lucas THAMRI
9. #936 : Gwendal CARCREFF – Damien CARCREFF
10. #64 : Maxen SOLEAU – Adrien SURGET
11. #5 : Romaric CHANTELOUP – Josselyn CHANTELOUP
12. #42 : Maxime LEPROUST – Arthur LEPROUST
13. #113 : Patrick GIRARDIN – Pascal DELAJON
14. #107 : Freddy LOGEREAU – Thomas PELLETIER
15. #185 : Marcus BESSON – Alex FERNANDES
16. #121 : Christian TRESPAILLET – Stephane LEBASTARD
17. #69 : Bruno PERRUSSEL MORIN – Cyril CLEMENT
18. #138 : Clement HAMARD – Mathis HUPON
19. #14 : Thierry MISTRAL – Pascal ROSTINGT
20. #13 : Sophie DUBOSQ – lementine THAMRI
21. #100 : Michael SINEAU – Paul LEBRETON
22. #23 : Roland MARTIN – Lary MARTIN
23. #137 : Valentin SECHERESSE – Didier BENETEAU
24. #627 : Tanguy AUBERT – Florian AUBERT
25. #37 : Aurelien SECHERESSE – Matthieu BESSAY
26. #2 : Alexandre HERMELINE – Geoffroy LE LARGE
DNS
27. #3 : Willy BOUQUET – Maxime MANACH
28. #192 : Davy MARIS – Alexandre TOURBIER

Dagtotaal
1 1 GIRAUD Valentin / HALLER Andres  75
2 20 AUVRAY Guennady / LEBRETON Ro… Amicale  64
3 18 COMPALATI Zeno / CHOPIN Bastien  60
4 55 HAMARD Thomas / VILLAINES Simon 56
5 151 GOUIN Stéphane / PILLIER Jacques 43
6 94 PRUNIER Killian / PRUNIER Evan 40
7 11 AINS Jean-Marie / DELAJON Cyril 37
8 5 CHANTELOUP Romaric / CHANTELO…37
9 79 MARQUIS Yohann / LELARGE Geoffr… 30
10 42 LEPROUST Maxime / LEPROUST Art28
11 107 LOGEREAU Freddy / PELLETIER Th… 26
12 113 GIRARDIN Patrick / DELAJON Pascal 25
13 2 HERMELINE Alexandre / BESSAY Ma… 23
14 64 SOLEAU Maxen / SURGET Adrien 21
15 936 CARCREFF Gwendal / CARCREFF D…18
16 185 BESSON Marcus / FERNANDES Alex 17
17 69 PERRUSSEL MORIN Bruno / CLEME… 17
18 121 TRESPAILLET Christian / LEBASTAR14
19 37 SECHERESSE Aurélien / TEXIER Qu…  11
20 100 SINEAU Michaël / DEVOLDERE Geert  5
21 192 MARIS Davy / TOURBIER Alexandre  5
22 138 HAMARD Clément / HUPON Mathis 3
23 23 MARTIN Roland / MARTIN Lary  3
24 14 MISTRAL Thierry / ROSTINGT Pascal 2
25 137 SECHERESSE Valentin / BARATA M…2
26 13 DUBOSQ Sophie / THAMRI Clémenti 1
27 627 AUBERT Tanguy / AUBERT Florian 0
28 3 BOUQUET Willy / MANACH Maxime 0
Stand na Huismes
1 20 AUVRAY Guennady / LEBRETON Rodolphe 403
2 1 GIRAUD Valentin / HALLER Andres 350
3 94 PRUNIER Killian / PRUNIER Evan 275
4 5 CHANTELOUP Romaric / CHANTELOUP Josselyn 263
5 55 HAMARD Thomas / VILLAINES Simon 249
6 79 MARQUIS Yohann / LEVENES Theo 245 1
7 11 AINS Jean-Marie / THAMRI Lucas 193
8 3 BOUQUET Willy / MANACH Maxime 182
9 151 GOUIN Stephane / GOUIN Kyllian 159
10 64 SOLEAU Maxen / SURGET Adrien 140
11 113 GIRARDIN Patrick / DELAJON Pascal 131
12 54 CORDEAU Kevin / PILLIER Jacques 128
13 2 HERMELINE Alexandre / BESSAY Matthieu 120
14 936 CARCREFF Gwendal / CARCREFF Damien 118
15 42 LEPROUST Maxime / LEPROUST Arthur 117
16 222 POIRIER Corentin / POIRIER Matis 114
17 85 HYDULPHE Yohann / BOUCHER Jimmy 97
18 107 LOGEREAU Freddy / PELLETIER Thomas 95
19 69 PERRUSSEL MORIN Bruno / CLEMENT Cyril 73
20 138 HAMARD Clement / HUPON Mathis 63
21 18 COMPALATI Zeno / CHOPIN Bastien 60
22 121 TRESPAILLET Christian / LEBASTARD Stephane 58
23 201 THOMAS Bastien / ROSTINGT Luc 47
24 192 MARIS Davy / TOURBIER Alexandre 45
25 53 SEILLERY Lionel / FAYT Yoan 34
26 185 BESSON Marcus / FERNANDES Alex 34
27 50 RELANDEAU Laurent / GUITTENY Nicolas 27
28 14 MISTRAL Thierry / ROSTINGT Pascal 26
29 224 RICHARD Fabrice / RICHARD Fanny 23
30 100 SINEAU Michael / LEBRETON Paul 16
31 37 SECHERESSE Aurelien / TEXIER Quentin 15
32 68 NIORT Thomas / VAILLANT Romain 15
33 23 MARTIN Roland / MARTIN Lary 11
34 82 BESSY Romuald / BESSY Clement 11
35 13 DUBOSQ Sophie / THAMRI Clementine 8
36 227 VAN VYVE Bryan / VAN VYVE Gwendolyn 7
37 86 REGNIER Steve / CHARLOT Nick 5
38 33 GODET Nicolas/VAILLANT Romain 4
39 27 THIBURCE Julien / PEDROSA Romain 3
40 137 SECHERESSE Valentin / BENETEAU Didier 3
41 32 COURANT Pascal/COURANT Adrien 1
42 627 AUBERT Tanguy / AUBERT Florian 0
43 36 SERREAU Ludovic / SERREAU Theo 0
44 9 BENOIST Eric / BENOIST Maxence 0
45 212 CABASSU Patrice / CABASSU Pauline 0