Bewogen Kwalificatie reeksen in Oldebroek


We hebben een bewogen dag achter de rug in Oldebroek met de kwalificatie dag, een sterke loting in groep A welk tot de verbeelding sprak en vele teams reeds hun in de last chance zagen rijden !!
Echter dat liep heel wat anders door het vele wegvallen van toppers, zo kwamen in de start Veldman-vd Putten als snelste weg en zouden ronde één als leider doorkomen !!
Maar dat verliep licht anders want bakkenist Jorrit verpakte zich naast de beugel net voor de start op te komen. Dan waren het Brown-Millard maar die zag al snel de fransman Giraud-Mucenieks voorbij komen en weg rijden, Brown-Miljard wisten net tweede te blijven voor Burgler-Betschart. Knappe 4de plek voor Arne Dierckens-Luc Rostingt en een vijfde plek voor Bax-Musset na een helse inhaal race vanaf een laatste plek in het startgebeuren.

Nick en Glenn Janssens wisten Bax-Musset zelfs enkele ronden achter zich te houden en sloten de reeks op een knappe 6de plaats.
Tussen al dit geweld gaven Willemsen-Bax na hun val na één ronde op en maakte zich op voor de last chance.
Ook Vandaele-vd Bogaart kampten in de eerste ronde met een wiel probleem en verdwenen ook net als Van Werven-vd Putten die zich enkele ronden knap voorin wisten te meten maar door een mechanische defect aan de kant gesteld werden !!

In groep B na Santermans-Daiders al snel de leiding in handen maar na een tweetal ronden zagen we een gedreven Hermans-Vangaalen de leiding overnemen en de reeks zuiver winnen ! Santermans-Daiders lagen ronden lang in gevecht met de Cermak broers voor plaats twee, waarvan de broers toch iets sneller bleken te zijn.
Plaats drie was dus voor Santermans-Daider en vier voor Sanders-Soenens, tot vijf werd vol gemaakt door de heroptredende Vanluchene-Krupnieks.

Pech voor Goeyvaerts-Van Gennip, na een helse reeks te rijden en een keer vast gezeten te hebben en van plaats 20 afkomende naar een 11de kwalificatie plaats sprongen de Rus Rodionov-Chopin op de beugel bij Goeyvaerts-Van Gennip !
Hierbij raakte de arm van Jimmy zwaar gehavend en is reeds een breuk vastgesteld, op dit moment word een gips aangelegd en word deze verder opgevolgd in de thuis regio.
Wij wensen alvast Jimmy veel beterschap toe !

Foto’s zaterdag, klik op de naam en Keuze
Driesen Luc groep A
Driesen Luc groep B
Dries Dewitte A & B
Rudy van Mol A & B
NK reeks door Luc & Rudy

Groep A Qualifying
1 9 Valentin Giraud/ Elvis Mucenieks
2 3 Stuart Brown/ Joe Millard
3 12 Andy Burgler/ Martin Betschart
4 19 Arne Dierckens/ Luc Rostingt
5 82 Etienne Bax/ Nicolas Musset
6 37 Nick Janssens/ Glenn Janssens
7 14 Andreas Clohse/ Andres Haller
8 7 Brett Wilkinson/ Daniel Chamberlain
9 49 Justin Keuben/ Dion Rietman
10 21 Jan Visscher/ Jeroen Visscher
11 28 Tomas Vejchoda/ Miroslav Zatlovkal
12 59 Joachim Reimann/ Philipp Reimann
13 98 Ijen Kops/ Noah Kuijpers
14 54 Adrian Peter/ Patrick Leskow
15 72 Dan Foden/ Scott Grahame
16 336 Dave op de Beeck/ Ben Martens
17 16 Gert van Werven/ Siebe van der Putten
18 123 Margo Son/ Tanel Koiv
19 111 Daniel Willemsem/ Robbie Bax 3:26.863
20 31 Julian Veldman/ Jorrit van der Putten
21 23 Jason van Daele/ Ben van den Boogaart

Groep B Qualifying
1 8 Koen Hermans/ Kenny van Gaalen
2 5 Tomas Cermak/ Ondres Cermak
3 15 Kristof Santermans/ Lauris Daiders
4 29 Davy Sanders/ Eduard Soenens
5 11 Marvin van Luchene/ Harald Kurpnieks
6 20 Riku Kunnas/ Lari Kunnas
7 91 George Kinge/ Ryan Humphrey
8 33 Christophe Cuche/ Maxime Cuche
9 24 Mike Keuben/ Zac Snell
10 17 Kert Varik/ Miil Maarek
11 303 Glenn Cools/ Andy Schlinnertz
12 26 Tobias Blank/ Michael Klooz
13 71 Markus Prokesh/ Patrick Schmidt
14 117 Steven Deprez/ Bjorn Serpieters
15 58 Lukas Pudlo/ Vaclav Hotovy
16 99 Rene Stalman/ Enrico Meulenbroek
17 13 Igor Rodionov/ Bastien Chopin
18 51 Silvio Senz/ Nick Maas
19 22 Marcel Faustmann/ Max Frech
DQ 48 Stan Goeyvaerts/ Jimmy van Gennip
DQ 75 Janis Daiders/ Kaspars Stupelis

Last Chance

1 111 Daniel Willemsem/ Robbie Bax
2 23 Jason van Daele/ Ben van den Boogaart
3 16 Gert van Werven/ Siebe van der Putten
4 31 Julian Veldman/ Jorrit van der Putten
5 25 Benjamin Weiss/ Patrick Schneider
6 75 Janis Daiders/ Kaspars Stupelis
7 13 Igor Rodionov/ Bastien Chopin
8 22 Marcel Faustmann/ Max Frech
9 72 Dan Foden/ Scott Grahame
10 71 Markus Prokesh/ Patrick Schmidt
11 54 Adrian Peter/ Patrick Leskow
12 123 Margo Son/ Tanel Koiv
13 98 Ijen Kops/ Noah Kuijpers
14 58 Lukas Pudlo/ Vaclav Hotovy
15 336 Dave op de Beeck/ Ben Martens