Auvray-Lebreton winnen FFM in Bauge/Pontigne


De evenement van dit weekend zijn gerealiseerd op een nieuwe lay-out, het circuit is wat ingekort en de baan is verbreed een mogelijkheid voor een GP in de komende jaren!
Het weer was gunstig, een grijs weer maar niet regenachtig met een temperatuur van ongeveer 15 ° = geen stof in Bauge,  in de eerste reeks … Auvray / Lebreton neemt een paar seconden de leiding en wordt ingehaald door Giraud / Haller.
Tot het einde volgde Bouquet / Manac het leidersduo op plaats drie.
Aan het begin van de tweede run dwingt een valpartij de racedirecteur om de race te stoppen …Een beetje licht gewond maar niets ernstigs.
Een tweede start wordt gegeven … Geen verrassing, de zelfde namen als in de eerste reeks 1 Giraud / Haller, 2 Auvray / Lebreton en 3 Bouquet / Manach

De derde ronde was verrassend!
Op het startveld kan Giraud / Haller niet vertrekken door mechanische problemen.
Dus hij geeft het op in deze 3e reeks.
Auvray / Lebreton lijkt onaantastbaar gevolgd door Bouquet / Manach.
Dan extra verrassend, Auvray kreeg zij tweede adem in de laatste ronden en rijd naar al zijn concurrenten en sluit al winnend af.
Reeks 3, 1 Auvray / Lebreton, 2 Bouquet / Manach en 3 Prunier / Prunier.

(Tekst/Photo Olivier Pailler)

Foto’s door Olivier Pailler klik HIER

Reeks 1
1. #1 : Valentin GIRAUD – Andreas HALLER
2. #20 : Guennady AUVRAY – Rodolphe LEBRETON
3. #3 : Willy BOUQUET – Maxime MANACH
4. #85 : Yohann HYDULPHE – Jimmy BOUCHER
5. #5 : Romaric CHANTELOUP – Josselyn CHANTELOUP
6. #94 : Killian PRUNIER – Evan PRUNIER
7. #222 : Corentin POIRIER – Matis POIRIER
8. #54 : CORDEAU Kevin – PILLIER Jacques
9. #79 : Yohann MARQUIS – Cyril DELAJON
10. #55 : Thomas HAMARD – Simon VILLAINES
11. #11 : Jean-Marie AINS – Jacques PILLIER
12. #113 : Patrick GIRARDIN – Pascal DELAJON
13. #151 : Stephane GOUIN – Kyllian GOUIN
14. #42 : Maxime LEPROUST – Arthur LEPROUST
15. #224 : Fabrice RICHARD – Fanny RICHARD
16. #53 : Lionel SEILLERY – Yoan FAYT
17. #192 : Davy MARIS – Alexandre TOURBIER
18. #64 : Maxen SOLEAU – Adrien SURGET
19. #107 : Freddy LOGEREAU – Thomas PELLETIER
20. #121 : Christian TRESPAILLET – Stephane LEBASTARD
21. #138 : Clement HAMARD – Mathis HUPON
22. #86 : Steve REGNIER – Nick CHARLOT
23. #100 : Michael SINEAU – Paul LEBRETON
24. #32 : Pascal COURANT – Adrien COURANT
25. #82 : Romuald BESSY – Clement BESSY
26. #13 : Sophie DUBOSQ – lementine THAMRI
27. #23 : Roland MARTIN – Lary MARTIN
28. #936 : Gwendal CARCREFF – Damien CARCREFF
29. #69 : Bruno PERRUSSEL MORIN – Cyril CLEMENT
30. #2 : Alexandre HERMELINE – Geoffroy LE LARGE
Reserve
31. #33 : Nicolas GODET – Romain VAILLANT
32. #227 : Bryan VAN VYVE – Gwendolyn VAN VYVE
Reeks 2
1. #1 : Valentin GIRAUD – Andreas HALLER
2. #20 : Guennady AUVRAY – Rodolphe LEBRETON
3. #3 : Willy BOUQUET – Maxime MANACH
4. #54 : CORDEAU Kevin – PILLIER Jacques
5. #94 : Killian PRUNIER – Evan PRUNIER
6. #5 : Romaric CHANTELOUP – Josselyn CHANTELOUP
7. #79 : Yohann MARQUIS – Cyril DELAJON
8. #222 : Corentin POIRIER – Matis POIRIER
9. #11 : Jean-Marie AINS – Jacques PILLIER
10. #2 : Alexandre HERMELINE – Geoffroy LE LARGE
11. #151 : Stephane GOUIN – Kyllian GOUIN
12. #936 : Gwendal CARCREFF – Damien CARCREFF
13. #69 : Bruno PERRUSSEL MORIN – Cyril CLEMENT
14. #53 : Lionel SEILLERY – Yoan FAYT
15. #192 : Davy MARIS – Alexandre TOURBIER
16. #42 : Maxime LEPROUST – Arthur LEPROUST
17. #64 : Maxen SOLEAU – Adrien SURGET
18. #100 : Michael SINEAU – Paul LEBRETON
19. #121 : Christian TRESPAILLET – Stephane LEBASTARD
20. #82 : Romuald BESSY – Clement BESSY
21. #33 : Nicolas GODET – Romain VAILLANT
22. #13 : Sophie DUBOSQ – lementine THAMRI
23. #32 : Pascal COURANT – Adrien COURANT
24. #138 : Clement HAMARD – Mathis HUPON
25. #227 : Bryan VAN VYVE – Gwendolyn VAN VYVE
26. #113 : Patrick GIRARDIN – Pascal DELAJON
27. #55 : Thomas HAMARD – Simon VILLAINES
28. #23 : Roland MARTIN – Lary MARTIN
29. #107 : Freddy LOGEREAU – Thomas PELLETIER
DNS
30. #85 : Yohann HYDULPHE – Jimmy BOUCHER
31. #86 : Steve REGNIER – Nick CHARLOT
32. #224 : Fabrice RICHARD – Fanny RICHARD
Reeks 3
1. #20 : Guennady AUVRAY – Rodolphe LEBRETON
2. #3 : Willy BOUQUET – Maxime MANACH
3. #94 : Killian PRUNIER – Evan PRUNIER
4. #5 : Romaric CHANTELOUP – Josselyn CHANTELOUP
5. #54 : CORDEAU Kevin – PILLIER Jacques
6. #11 : Jean-Marie AINS – Jacques PILLIER
7. #55 : Thomas HAMARD – Simon VILLAINES
8. #69 : Bruno PERRUSSEL MORIN – Cyril CLEMENT
9. #79 : Yohann MARQUIS – Cyril DELAJON
10. #222 : Corentin POIRIER – Matis POIRIER
11. #936 : Gwendal CARCREFF – Damien CARCREFF
12. #113 : Patrick GIRARDIN – Pascal DELAJON
13. #2 : Alexandre HERMELINE – Geoffroy LE LARGE
14. #42 : Maxime LEPROUST – Arthur LEPROUST
15. #107 : Freddy LOGEREAU – Thomas PELLETIER
16. #100 : Michael SINEAU – Paul LEBRETON
17. #32 : Pascal COURANT – Adrien COURANT
18. #121 : Christian TRESPAILLET – Stephane LEBASTARD
19. #138 : Clement HAMARD – Mathis HUPON
20. #32 : Pascal COURANT – Adrien COURANT
21. #23 : Roland MARTIN – Lary MARTIN
22. #13 : Sophie DUBOSQ – lementine THAMRI
DNF
23. #53 : Lionel SEILLERY – Yoan FAYT
24. #227 : Bryan VAN VYVE – Gwendolyn VAN VYVE
25. #85 : Yohann HYDULPHE – Jimmy BOUCHER
26. #151 : Stephane GOUIN – Kyllian GOUIN
27. #1 : Valentin GIRAUD – Andreas HALLER
DNS
28. #64 : Maxen SOLEAU – Adrien SURGET
29. #82 : Romuald BESSY – Clement BESSY
30. #86 : Steve REGNIER – Nick CHARLOT
31. #192 : Davy MARIS – Alexandre TOURBIER
32. #224 : Fabrice RICHARD – Fanny RICHARD

Dagtotaal Bauge/Pontigne
1. #20 : Guennady AUVRAY – Rodolphe LEBRETON 69′”
2. #3 : Willy BOUQUET – Maxime MANACH 62′”
3. #94 : Killian PRUNIER – Evan PRUNIER 51′”
4. #1 : Valentin GIRAUD – Andreas HALLER 50′”
5. #5 : Romaric CHANTELOUP – Josselyn CHANTELOUP 49′”
6. #54 : CORDEAU Kevin – PILLIER Jacques 47′”
7. #79 : Yohann MARQUIS – Cyril DELAJON 38′”
8. #222 : Corentin POIRIER – Matis POIRIER 38′”
9. #11 : Jean-Marie AINS – Jacques PILLIER 37′”
10. #55 : Thomas HAMARD – Simon VILLAINES 25′”
11. #69 : Bruno PERRUSSEL MORIN – Cyril CLEMENT 21′”
12. #936 : Gwendal CARCREFF – Damien CARCREFF 19′”
13. #2 : Alexandre HERMELINE – Geoffroy LE LARGE 19′”
14. #42 : Maxime LEPROUST – Arthur LEPROUST 19′”
15. #113 : Patrick GIRARDIN – Pascal DELAJON 18′”
16. #85 : Yohann HYDULPHE – Jimmy BOUCHER 18′”
17. #151 : Stephane GOUIN – Kyllian GOUIN 18′”
18. #53 : Lionel SEILLERY – Yoan FAYT 12′”
19. #192 : Davy MARIS – Alexandre TOURBIER 10′”
20. #107 : Freddy LOGEREAU – Thomas PELLETIER 8′”
21. #100 : Michael SINEAU – Paul LEBRETON 8′”
22. #64 : Maxen SOLEAU – Adrien SURGET 7′”
23. #121 : Christian TRESPAILLET – Stephane LEBASTARD 6′”
24. #224 : Fabrice RICHARD – Fanny RICHARD 6′”
25. #33 : Nicolas GODET – Romain VAILLANT 4′”
26. #138 : Clement HAMARD – Mathis HUPON 2′”
27. #32 : Pascal COURANT – Adrien COURANT 1′”
28. #82 : Romuald BESSY – Clement BESSY 1′”
29. #23 : Roland MARTIN – Lary MARTIN 0′”
30. #13 : Sophie DUBOSQ – lementine THAMRI 0′”
31. #227 : Bryan VAN VYVE – Gwendolyn VAN VYVE 0′”
32. #86 : Steve REGNIER – Nick CHARLOT 0′”

Tussenstand na 2 proeven
1. #20 : Guennady AUVRAY – Rodolphe LEBRETON 135′”
2. #1 : Valentin GIRAUD – Andreas HALLER 125′”
3. #5 : Romaric CHANTELOUP – Josselyn CHANTELOUP 101′”
4. #94 : Killian PRUNIER – Evan PRUNIER 94′”
5. #54 : CORDEAU Kevin – PILLIER Jacques 91′”
6. #85 : Yohann HYDULPHE – Jimmy BOUCHER 78′”
7. #222 : Corentin POIRIER – Matis POIRIER 78′”
8. #3 : Willy BOUQUET – Maxime MANACH 77′”
9. #79 : Yohann MARQUIS – Cyril DELAJON 69′”
10. #11 : Jean-Marie AINS – Jacques PILLIER 64′”
11. #69 : Bruno PERRUSSEL MORIN – Cyril CLEMENT 56′”
12. #151 : Stephane GOUIN – Kyllian GOUIN 46′”
13. #2 : Alexandre HERMELINE – Geoffroy LE LARGE 41′”
14. #64 : Maxen SOLEAU – Adrien SURGET 38′”
15. #55 : Thomas HAMARD – Simon VILLAINES 34′”
16. #936 : Gwendal CARCREFF – Damien CARCREFF 34′”
17. #53 : Lionel SEILLERY – Yoan FAYT 34′”
18. #113 : Patrick GIRARDIN – Pascal DELAJON 30′”
19. #224 : Fabrice RICHARD – Fanny RICHARD 23′”
20. #42 : Maxime LEPROUST – Arthur LEPROUST 21′”
21. #192 : Davy MARIS – Alexandre TOURBIER 13′”
22. #107 : Freddy LOGEREAU – Thomas PELLETIER 11′”
23. #100 : Michael SINEAU – Paul LEBRETON 11′”
24. #121 : Christian TRESPAILLET – Stephane LEBASTARD 6′”
25. #82 : Romuald BESSY – Clement BESSY 5′”
26. #33 : Nicolas GODET – Romain VAILLANT 4′”
27. #136 : Clement HAMMARD – Mathis HUPON 4′”
28. #86 : Steve REGNIER – Nick CHARLOT 2′”
29. #32 : Pascal COURANT – Adrien COURANT 1′”
30. #227 : Bryan VAN VYVE – Gwendolyn VAN VYVE 0′”
31. #14 : Thierry MISTRAL – Pascal ROSTINGT 0′”