3 x winst voor Bax-Musset in Beauvoisin


In Beauvoisin kregen de teams een subliem circuit voor de wielen geschoven, dat Bax-Musset hier hun opwachten maakte zou niet onopgemerkt blijven.
Alle drie de reeksen wisten ze al winnend af te sluiten, Giraud-Mucenieks werden in reeks één en drie telkens 2de, in de tweede reeks vielen ze uit met elektrische problemen en kregen dus een nul scoren.
Auvary-Badaire konden na de problemen met de koppeling verleden week wel heel wat goed maken en werden tweede in het dagtotaal voor de Thomas Broers die de leiding in het kampioenschap behouden.

Om familiale redenen kon onze fotograaf Willy Ronne niet aanwezig zijn, wel bezorgde hij ons de uitslagen en die kan je lezen bij

Reeks 1
1 82 BAX Etienne/MUSSET Nicolas
2 9 GIRAUD Valentin/MUCENIEKS Elvijs
3 1 AUVRAY Guennady/BADAIRE Johnny
4 144 THOMAS Bastien/THOMAS Nicolas
5 138 HAMARD Thomas/VILLAINES Simon
6 85 HYDULPHE Yohann/BOUCHER Jimmy
7 81 RAYMOND Gregory/MARQUIS Alexis
8 69 PERRUSSEL MORIN Bruno/TOURBIER Al…
9 24 CHANTELOUP Romaric/CHANTELOUP Jo…
10 200 MASSON Edouard/MANACH
11 101 BARAT Arthur/BARAT
12 11 AINS Jean-Marie/PILLIER Jacques
13 191 MUSSET Mathieu/BEGAUD Charlie
14 141 BOUCHER Ludovic/JAYET Bernard
15 102 CORDEAU Kevin/CORDEAU Dylan
16 116 BOUQUET Willy/LE LARGE Geoffroy
17 31 RADIGUET Martin/LEBRETON Rodolphe
18 113 GIRARDIN Patrick/DELAJON Pascal
19 88 GRILLET Sebastien/DELAJON Cyril
20 151 GOUIN Stephane/ZARCHER Teddy
21 224 RICHARD Fabrice/RICHARD Fanny
22 809 MARIS Davy/VAN DE WIEL Aivar
23 91 HONEY Stefan/HUTCHMAN Paul
24 100 SINEAU Michael/GOUIN Kyllian
25 86 REGNIER Steve/CLEMENT Cyril
DNF
26 508 BLANCHIER Franck/SOLY Eric
27 79 MARQUIS Yohann/GALICHET
28 13 DEVOLDERE Geert/DEVOLDERE Marlow
29 934 THIBAUT Julien/BENIL Gauthier
30 33 CUCHE Christophe/CUCHE Maxime
DNS
31 14 MISTRAL Thierry/ROSTINGT Pasca

Reeks 2

1 82 BAX Etienne/MUSSET Nicolas
2 1 AUVRAY Guennady/BADAIRE Johnny
3 144 THOMAS Bastien/THOMAS Nicolas
4 138 HAMARD Thomas/VILLAINES Simon
5 101 BARAT Arthur/BARAT Hugo
6 11 AINS Jean-Marie/PILLIER Jacques Amicale
7 141 BOUCHER Ludovic/JAYET Bernard
8 200 MASSON Edouard/MANACH Maxime
9 116 BOUQUET Willy/LE LARGE Geoffroy
10 69 PERRUSSEL MORIN Bruno/TOURBIER Al…
11 934 THIBAUT Julien/BENIL Gauthier Plainville
12 102 CORDEAU Kevin/CORDEAU Dylan
13 24 CHANTELOUP Romaric/CHANTELOUP Jo…
14 81 RAYMOND Gregory/MARQUIS Alexis
15 85 HYDULPHE Yohann/BOUCHER Jimmy
16 31 RADIGUET Martin/LEBRETON Rodolphe
17 113 GIRARDIN Patrick/DELAJON Pascal
18 86 REGNIER Steve/CLEMENT Cyril
19 151 GOUIN Stephane/ZARCHER Teddy
20 224 RICHARD Fabrice/RICHARD Fanny
21 100 SINEAU Michael/GOUIN
22 809 MARIS Davy/VAN DE WIEL Aivar
23 91 HONEY Stefan/HUTCHMAN Paul
24 14 MISTRAL Thierry/ROSTINGT Pascal
DNF
25 508 BLANCHIER Franck/SOLY Eric
26 13 DEVOLDERE Geert/DEVOLDERE Marlow
27 9 GIRAUD Valentin/MUCENIEKS Elvijs
28 191 MUSSET Mathieu/BEGAUD Charlie
29 88 GRILLET Sebastien/DELAJON Cyril
DNS
30 33 CUCHE Christophe/CUCHE Maxime
31 79 MARQUIS Yohann/GALICHET Samuel

Reeks 3

1 82 BAX Etienne/MUSSET Nicolas
2 9 GIRAUD Valentin/MUCENIEKS Elvijs
3 1 AUVRAY Guennady/BADAIRE Johnny
4 144 THOMAS Bastien/THOMAS Nicolas
5 138 HAMARD Thomas/VILLAINES Simon
6 200 MASSON Edouard/MANACH Maxime
7 101 BARAT Arthur/BARAT Hugo
8 81 RAYMOND Gregory/MARQUIS Alexis
9 11 AINS Jean-Marie/PILLIER Jacques
10 116 BOUQUET Willy/LE LARGE Geoffroy
11 85 HYDULPHE Yohann/BOUCHER Jimmy
12 102 CORDEAU Kevin/CORDEAU Dylan
13 31 RADIGUET Martin/LEBRETON Rodolphe
14 24 CHANTELOUP Romaric/CHANTELOUP Jo
15 69 PERRUSSEL MORIN Bruno/TOURBIER Al
16 934 THIBAUT Julien/BENIL Gauthier
17 113 GIRARDIN Patrick/DELAJON Pascal
18 151 GOUIN Stephane/ZARCHER Teddy
19 224 RICHARD Fabrice/RICHARD Fanny
20 86 REGNIER Steve/CLEMENT Cyril
21 508 BLANCHIER Franck/SOLY Eric
22 100 SINEAU Michael/GOUIN Kyllian
DNF
23 141 BOUCHER Ludovic/JAYET Bernard
24 809 MARIS Davy/VAN DE WIEL Aivar
25 14 MISTRAL Thierry/ROSTINGT Pascal
DNS
26 33 CUCHE Christophe/CUCHE Maxime
27 191 MUSSET Mathieu/BEGAUD Charlie
28 13 DEVOLDERE Geert/DEVOLDERE Marlow
29 88 GRILLET Sebastien/DELAJON Cyril
30 79 MARQUIS Yohann/GALICHET Samuel
DNS
31 91 HONEY Stefan/HUTCHMAN Paul

Dagtotaal

1 82 BAX Etienne/MUSSET Nicolas Moto Club Huismes Yamaha 75
2 1 AUVRAY Guennady/BADAIRE Johnny Moto Club de Chaumont WSP 62
3 144 THOMAS Bastien/THOMAS Nicolas MX 911 WSP 56
4 138 HAMARD Thomas/VILLAINES Simon Groupe Sportif de Torcé en Vallée KTM 50
5 9 GIRAUD Valentin/MUCENIEKS Elvijs Moto Club Chauvinois WHT 44
6 101 BARAT Arthur/BARAT Hugo Moto Club de Brou 40
7 200 MASSON Edouard/MANACH Maxime Moto Club Huismes KTM 39
8 11 AINS Jean-Marie/PILLIER Jacques Amicale Moto Creusoise VMC KTM 36
9 81 RAYMOND Gregory/MARQUIS Alexis Moto Club Huismes WSP/KTM 34
10 85 HYDULPHE Yohann/BOUCHER Jimmy Moto Club Huismes 31
11 69 PERRUSSEL MORIN Bruno/TOURBIER Alexandre Moto Club Baldagos KTM 30
12 116 BOUQUET Willy/LE LARGE Geoffroy Moto Club Thouarsais WHT 28
13 24 CHANTELOUP Romaric/CHANTELOUP Josselyn Amicale Moto Creusoise KTM 27
14 102 CORDEAU Kevin/CORDEAU Dylan Moto Club Thouarsais Zabel 24
15 141 BOUCHER Ludovic/JAYET Bernard Moto Club Huismes VMC Zabel 21
16 31 RADIGUET Martin/LEBRETON Rodolphe Moto Club Bellemois WSP-Zabel 17
17 934 THIBAUT Julien/BENIL Gauthier Plainville Moto Verte KTM 15
18 113 GIRARDIN Patrick/DELAJON Pascal Moto Club Haut Saonois Husqvarna 11
19 191 MUSSET Mathieu/BEGAUD Charlie Moto Club Huismes KTM 8
20 151 GOUIN Stephane/ZARCHER Teddy Moto Club Cloysien KTM 6
21 86 REGNIER Steve/CLEMENT Cyril Moto Club Chauvinois VMC 4
22 224 RICHARD Fabrice/RICHARD Fanny Moto Club Mazanais VMC 3
23 88 GRILLET Sebastien/DELAJON Cyril Moto Club de Chaumont ZABEL 2

Stand na  Beauvoisin

1 144 THOMAS Bastien/THOMAS Nicolas MX 911 WSP 123
2 1 AUVRAY Guennady/BADAIRE Johnny Moto Club de Chaumont WSP 107
3 9 GIRAUD Valentin/MUCENIEKS Elvijs Moto Club Chauvinois WHT 94
4 138 HAMARD Thomas/VILLAINES Simon Groupe Sportif de Torcé en V… KTM 83
5 200 MASSON Edouard/MANACH Maxime Moto Club Huismes KTM
6 101 BARAT Arthur/BARAT Hugo Moto Club de Brou 78
7 81 RAYMOND Gregory/MARQUIS Alexis Moto Club Huismes WSP/KTM
8 82 BAX Etienne/MUSSET Nicolas Moto Club Huismes Yamaha 75
9 85 HYDULPHE Yohann/BOUCHER Jimmy Moto Club Huismes 67
10 116 BOUQUET Willy/LE LARGE Geoffroy Moto Club Thouarsais WHT 65
11 33 CUCHE Christophe/CUCHE Maxime Moto Club Villars S/Ecot VMC
12 24 CHANTELOUP Romaric/CHANTELOUP Josselyn Amicale Moto Creusoise KTM 56
13 11 AINS Jean-Marie/PILLIER Jacques Amicale Moto Creusoise VMC KTM 52
14 31 RADIGUET Martin/LEBRETON Rodolphe Moto Club Bellemois WSP-Zabel 49
15 102 CORDEAU Kevin/CORDEAU Dylan Moto Club Thouarsais Zabel 45
16 191 MUSSET Mathieu/BEGAUD Charlie Moto Club Huismes KTM 45
17 69 PERRUSSEL MORIN Bruno Moto Club Baldagos KTM 42
18 934 THIBAUT Julien/BENIL Gauthier Plainville Moto Verte KTM 21
19 141 BOUCHER Ludovic/JAYET Bernard Moto Club Huismes VMC Zabel 21
20 151 GOUIN Stephane/ZARCHER Teddy Moto Club Cloysien KTM 15
21 13 DEVOLDERE Geert/DEVOLDERE Marlow Motor Club Andelysien C.S.A. Honda 15
22 224 RICHARD Fabrice/RICHARD Fanny Moto Club Mazanais VMC 13
23 113 GIRARDIN Patrick/DELAJON Pascal Moto Club Haut Saonois Husqvarna 12
24 79 MARQUIS Yohann/GALICHET Samuel Club Motocycliste Kick 2000 KTM 10 25 121 TRESPAILLET Christian/LEBASTARD Stephane Moto Club Huismes Husaberg 8
26 131 DESCHEEMAEKER Luc Moto Club Huismes DSM 8
27 86 REGNIER Steve/CLEMENT Cyril Moto Club Chauvinois VMC 4
28 88 GRILLET Sebastien/DELAJON Cyril Moto Club de Chaumont ZABEL 2
29 809 MARIS Davy/VAN DE WIEL Aivar Moto Club Huismes VMC Zabel 1